ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому засадили деревами новий парк

Суспільство 3205
Сотню саджанців привезли з двох розсадників
Сотню саджанців привезли з двох розсадників. Фото: скрін з відео

Містяни самостійно висадили близько сотні дубів та кленів.

У Хмельницькому триває облаштування нового парку в мікрорайоні Дубове. Розташувався він неподалік старого аеродрому. Як писав сайт «Є», появу парку в приватному секторі затвердили рік тому.

Раніше ця територія була засипана сміттям. З тих пір увесь непотріб з майбутнього парку вивезли, а ділянку розрівняли. Облаштували й там невелике поле, яке засіяли травою. А днями жителі мікрорайону з лопатами та гарним настроєм сім’ями пішли висаджувати дерева. Про це йдеться у сюжеті ТРК «Місто».

Посадили близько сотні молодих дерев – саджанці дуба та клена. Їх привезли із розсадників, що в Новоушицькому та Хмельницькому районах. Як правильно саджати деревця, хмельничанам показав головний спеціаліст управління ЖКГ.

«Кінець жовтня - ідеальна пора для висадки дерев. Для такого дерева потрібно забезпечити десятикратний полив. Буде приїжджати поливалка, комунальні служби будуть дивитися, мешканці зможуть доглядати, - зазначив у сюжеті Василь Кабальський. - Навесні будемо формувати крону клену, дуб більш-менш сформований».

Щоб дерева виросли, а парк став парком, потрібно зачекати не менше десяти років. Але плани щодо благоустрою цього місця вже є. Поки що грошей з міського бюджету на облаштування парку не витратили, однак у майбутньому планують звертатися до влади, щоб виділити кошти на освітлення і доріжки.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую