ye-logo.v1.2

Укрзалізниця відновила продаж квитків зі Шепетівки на потяги далекого сполучення

Суспільство 949
У Шепетівці продаж квитків на потяги далекого сполучення відновлено опівночі 9 листопада
У Шепетівці продаж квитків на потяги далекого сполучення відновлено опівночі 9 листопада. Фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia

А у Славуті посадка пасажирів на такий залізничний транспорт досі заборонена.

Сьогодні, 9 листопада, Укрзалізниця відновила продаж квитків з більшості станцій, на яких раніше була заборонена посадка пасажирів на потяги далекого сполучення. У цьому переліку також є Шепетівка. Про це повідомила пресслужба АТ «Укрзалізниця».

За її інформацією, керуючись рішенням державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій опівночі 9 листопада відновлено продаж квитків на потяги далекого сполучення зі станцій: Берегове, Волосянка-Закарпатська, Великий Березний, Кострино, Перечин, Ставне, Ужгород, Пологи, Сарата, Кулевча та Шепетівка.

Таким чином зі Шепетівки нині можна придбати квитки на такі потяги:

  • №88/87 Ковель-Новоолексіївка;
  • №98/97 Ковель-Київ;
  • №43/44 Івано-Франківськ-Київ;
  • №45/46 Ужгород-Лисичанськ;
  • №91/92 Львів-Київ;
  • №217/218 Київ-Рахів.

Крім того, досі дозволена посадка пасажирів на потяги далекого сполучення зі станцій Хмельницької області: Хмельницький, Гречани, Деражня, Дунаївці, Кам’янець-Подільський.

Проте досі заборонено продаж квитків зі станції Славута-1.

Нагадаємо, через рішення держаної комісії 2 листопада Укрзалізниця припинила продаж квитків на потяги далекого сполучення зі Славути та Шепетівки. Якщо для останньої з 9 листопада карантинні правила були послаблені, то у Славуті досі залишаються діяти найбільш жорсткі у Хмельницькій області обмеження. Зокрема, там досі заборонено здійснювати регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення різного сполучення.

До речі, 9 листопада набули чинності певні обмеження щодо пасажирських перевезень на території Віньковецького, Волочиського, Летичівського, Теофіпольського та Ярмолинецького районів. Там заборонено посадку пасажирів на автомобільний транспорт, який здійснює внутрішньообласні та міжобласні перевезення. Проте міські та приміські перевезення й надалі дозволені.

До теми: До «червоної» зони карантину потрапила майже вся Хмельницька область

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую