ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У «червоних» зонах Хмельниччини діятимуть нові карантинні обмеження

Суспільство 8724
Найбільш жорсткі карантинні обмеження й надалі діятимуть у Славуті
Найбільш жорсткі карантинні обмеження й надалі діятимуть у Славуті. Фото: ілюстративне pixabay.com

Вони набудуть чинності з понеділка.

Про це сьогодні, 6 листопада, під час брифінгу розповів голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет. Він зазначив, що найбільш жорсткі карантинні обмеження будуть запровадженні у Славуті. А ситуацію з коронавірусом в обласному центрі він назвав контрольованою.

За його словами, для визначення карантинних обмежень для «червоних» зон Хмельницької області враховувалася ситуація з поширення COVID-19. Найвищий рівень інфікування коронавірусом досі спостерігається у Славуті. Відповідно там будуть запровадженні найбільш жорсткі обмеження. Крім того, високі темпи поширення хвороби впродовж тижня також зафіксували у Віньковецькому та Ярмолинецькому районах.

«У Хмельницькому ситуація з поширенням COVID-19 нині є контрольованою, хоча є невелике зростання інфікування коронавірусом, — розповідає Дмитро Габінет. — Тому в обласному центрі й надалі буде заборонено роботу розважальних закладів та закладів культури. Виключенням є лише музеї. Додаткових заборон у Хмельницькому не запроваджується».

Отож, у Славуті з понеділка й надалі будуть діяти найбільш жорсткі обмеження, які були запровадженні ще минулого тижня. Наприклад, там заборонено здійснювати регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення у міському, приміському, обласному та міжобласному сполученні. Виключенням є перевезення у приватних, орендованих чи службових легкових автомобілях. Також у Славуті заборонено приймати відвідувачів у закладах громадського харчування, закладах культури та розважальних закладах.

У Віньковецькому, Волочиському, Городоцькому, Летичівському, Старосинявському, Теофіпольському та Ярмолинецькому районах заборонено приймати відвідувачів закладам громадського харчування, культури та розважальним закладам.

Проте регіональна комісія запровадила додаткові обмеження щодо пасажирських перевезень у Віньковецькому, Волочиському, Летичівському, Теофіпольському та Ярмолинецькому районах. На їх території буде заборонено посадку на автомобільний транспорт, який здійснює внутрішньообласні та міжобласні пасажирські перевезення. Проте міські та приміські перевезення й надалі дозволені.

На території міст Кам’янець-Подільський, Нетішин, Шепетівка, Старокостянтинів, а також у Білогірському, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільського, Красилівського, Новоушицького, Полонського, Славутського та Хмельницького районів заборонено закладам культури та розважальним закладам приймати відвідувачів.

Крім того, спільною для всіх залишається заборона на відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги. А заклади громадського харчування, де їх роботу дозволено, не можуть працювати у період з 20-ї години до 7-ї ранку.

Нагадаємо, цього дня державна комісія з ТЕБ і НС розширила «червону» зону карантину на майже всю Хмельницьку область. «Помаранчевий» рівень буде діяти лише у п’яти районах: Деражнянському, Ізяславському, Старокостянтинівському, Чемеровецькому та Шепетівському.

До теми: Степанов пояснив, яким може бути «карантин вихідного дня»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую