ye-logo.v1.2

На Хмельниччині трьом громадам передали у комунальну власність понад 500 гектарів землі

Суспільство 717
На Хмельниччині відбулась передача земель сільськогосподарського призначення
На Хмельниччині відбулась передача земель сільськогосподарського призначення. Фото: з архіву

Передали землі сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів.

На Хмельниччині відбувається передача земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів, із державної у комунальну власність громад. Про це повідомляють у Хмельницькій обласній державній адміністрації.

«Днями керівники територіальних громад Хмельниччини та  керівник Держгеокадастру у Хмельницькій області підписали акти прийому-передачі земель загальною площею 577,39 гектара. Маківській сільській ОТГ передали – 134,2493 гектара, Заслучненській сільській ОТГ – 397,4609 гектарів та Грицівській селищній ОТГ – 45,6885 гектарів», - йдеться у повідомленні.

В ОДА додають, що передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад дасть можливість формувати дохідну частину місцевих бюджетів в частині плати за землю та стимулюватиме територіальні громади до їх добровільного об’єднання.

Представників об’єднаних територіальних громад закликають проводити сесії та приймати рішення про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

Читайте також: На Хмельниччині в державну власність хочуть повернути орендовані під електростанцію 20 гектарів

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую