ye-logo.v1.2

На Хмельниччині в державну власність хочуть повернути орендовані під електростанцію 20 гектарів

Кримінал 1553
На Хмельниччині за позовом прокуратури поверненню до державної власності підлягають землі енергетики
На Хмельниччині за позовом прокуратури поверненню до державної власності підлягають землі енергетики. Фото: ілюстративне з архіву

Вартість землі понад п'ять мільйонів гривень.

У Новоушицькому районі землекористувача зобов’язав суд повернути державі земельну ділянку вартістю 5,6 мільйона гривень, що на території Борсуківської сільської ради. Про це повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

«Прокуратурою встановлено, що у березні 2018 року Новоушицькою районною державною адміністрацією у користування для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд електростанції з використанням енергії сонця товариству надано 20 гектарів землі. Відповідно до договору оренди землі, укладеного на 49 років, плата за її використання визначена у розмірі 170 тисяч гривень в рік», - кажуть у прокуратурі.

Додають, що станом на січень цього року орендар заборгував її сплати на суму 180 тисяч гривень, а вимоги сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі проігнорував.

Тому місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання вказаного договору оренди землі та повернення ділянки законному користувачу. Відтак, за реагуванням прокуратури неправомірне використання землі державної власності вартістю понад 5 мільйонів гривень підлягає припиненню. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую