ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому з'явиться перший спецмайданчик для вигулу тварин

Суспільство 6021
На Озерній створять майданчик для вигулу тварин
На Озерній створять майданчик для вигулу тварин. Фото: ілюстративне з архіву

Територію облаштують у мікрорайоні Озерна.

В обласному центрі уже навесні наступного року з'явиться спеціально відведений та обладнаний майданчик для вигулу тварин. Як повідомляє начальник відділу з благоустрою управління житлово-комунального господарства міста Хмельницького Тетяна Циб, наразі із підрядником підписаний догорів на 312 тисяч гривень, які надійдуть із міського бюджету.

«Якщо дивитися зверху, то майданчик буде у кутку, де перетин вулиць Бандери й Залізняка. Якщо територіально біля озера, то це ділянка між двома струмочками. Загалом 0,2 гектара. Для тварин треба щоб була рівна поверхня, тому там де росли чагарники усе лишня із землі повитягують ковшем. Також плануємо облаштувати гравійну доріжку від уже наявної пішохідної», - розповіла Тетяна Михайлівна.

Додає, що територія майданчика буде поділена на три частини - дві вигульних і одна для дресирування. Усю територію огородять парканом висотою не менше двох метрів.

«Підрядна організація вже виходила планувати територію. Цього тижня мали заганяти техніку. На перший погляд, ділянка рівна,  але є перепад до 90 сантиметрів, то мають  горбки позрізати. Завершать усі роботи навесні 2021 року», - каже керівниця.

Цього року планують встановити огорожу і обладнати доріжку, а наступного  - посіяти траву і монтувати  обладнання - зоокомплекси для екскрементів, бар'єри, буми.

«У нас взагалі немає подібних майданчиків, а люди просять і звертають до нас. Хмельничанам необхідна місцевість, де б їх пес міг побігати без повідця і не наражати на небезпеку оточую. Коли  побудували пішохідну доріжку біля озера, то там почало багато гуляти людей з улюбленцями. Аби не створювати конфліктних ситуацій, вирішили облаштувати там спецмайданчик для вигулу»,- каже Тетяна Циб.

Читайте також: Хмельмен із термометром: у Хмельницькому малюють новий мурал

 

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую