ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Новорічні ранки у садочках Хмельницького: кому дозволять бути на святі (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 3148
Свята у дитячих садочках цього року відбуваються за новими правилами
Свята у дитячих садочках цього року відбуваються за новими правилами. Фото: ілюстративне unsplash.com

Цьогорічні свята у дошкільнят пройдуть без батьків.

В обласному центрі визначилися, як в умовах карантину відбуватимуться новорічні свята для дошкільнят. Через поширення коронавірусу новорічні ранки у дошкільних навчальних закладах мають пройти без присутності сторонніх осіб. Виключенням у цьому випадку є фотографи та відеооператори, які проводитимуть зйомку свята. Щоправда, перед цим вони мають надати довідку про відсутність COVID-19.

За словами виконувачки обов’язків директора Департаменту освіти та науки міськради Надії Балабуст, алгоритм, за яким будуть проводитися новорічні ранки, вони розробили спільно із Держпродспоживслужбою.

«Свята відбуватимуться з дотриманням карантинних обмежень згідно з постановою головного санітарного лікаря. Артистів цього року в садочках наймати не будуть. Організацію свята має забезпечити керівник навчального закладу силами працівників. Ми погодили з Держпродспоживслужбою лише фото- та відеозйомку. Оскільки батьків на ранки не допускають, таким чином у них потім буде можливість переглянути свято. Від фотографа та оператора будемо вимагати наявність свіжої довідки про тест на COVID-19 та одягнені засоби індивідуального захисту», - зазначила вона.

ОНОВЛЕНО 9 ГРУДНЯ: Як повідомила Надія Балабуст, офіційного погодження Держпродспоживслужбою алгоритму, за яким будуть проводитися новорічні ранки у Хмельницькому, наразі ще не має. Озвучена версія поки що залишається проєктом.

Нагадаємо,  у Хмельницькому запрацював Різдвяний ярмарок. Святкове містечко почало працювати четвертого грудня без традиційних масових гулянь, масштабних концертів та урочистого відкриття.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую