ye-logo.v1.2

Новорічні ранки у садочках: як святкуватимуть в умовах карантину

Суспільство 5057
Свята у дитячих садочках цього року відбуваються за новими правилами
Свята у дитячих садочках цього року відбуваються за новими правилами. Фото: ілюстративне fotolia.com

Цьогорічні свята у дошкільнят можуть пройти без батьків, фотографа і відеооператора.

Вперше новорічні свята у дитячих садках проходитимуть в умовах карантину. Відповідно до карантинних обмежень, батьків у приміщення навчального закладу не допускають, тож дитячі свята відбуватимуться без них. Ймовірно, не буде на новорічних ранках й запрошених артистів, фото- та відеографів. Інформацію про це рішення батькам почали повідомляти в окремих дошкільних навчальних закладах Хмельницького.

Як саме відбуватимуться новорічні свята у хмельницьких садочках та чи залучатимуть сторонніх осіб до проведення дитячих ранків, сайт «Є» поцікавився у Департаменті освіти та науки міськради. За словами виконувачки обов’язків директора департаменту Надії Балабуст, наразі ще не має остаточного рішення про організацію свят у садочках Хмельницького.

«Зараз ми діємо згідно з постановою головного санітарного лікаря. Щодо проведення новорічних ранків, зокрема і присутності інших осіб на святі, будемо консультуватися з Держпродспожислужбою, щоб не порушити карантинних умов. Поки можемо сказати, що вони відбуватимуться обов’язково в межах однієї групи і відповідно до постанови», - зазначає Надія Балабуст.

Що ж стосується повідомлень, які надсилають батькам вихованців дитсадків, про те, що новорічне свято відбуватиметься без сторонніх осіб (фото-, відеооператорів та артистів, які виконують ролі казкових персонажів), наразі окремі такі рішення приймаються безпосередньо на рівні самих навчальних закладів.

«Це рішення керівника закладу. Адже за Законом про освіту, у нас всі освітні заклади самостійні та автономні. Можливо, десь вирішили не залучати сторонніх осіб, а десь навпаки. Ми всі ці нюанси маємо узгодити з Держпродспожислужбою і наступного тижня прийняти остаточне рішення», - додає очільниця департаменту.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую