ye-logo.v1.2

«МастерШеф»: дівчина з Кам’янця-Подільського покинула проєкт

Суспільство 3772
Через не вдалу страву Аліна Матвійчук вибула з проєкту
Через не вдалу страву Аліна Матвійчук вибула з проєкту. Фото: скрін з відео

Учасницю називали однією з сильніших кулінарів сезону, однак продовжити боротьбу їй не вдалося.

Вчора, 12 грудня, на каналі СТБ вийшов черговий випуск кулінарного шоу «МастерШеф». Серед кулінарів-аматорів, які змагалися за перемогу, кам’янчанка Аліна-Матвійчук. У цьому випуску дівчина взяла участь не лише у двох командних випробуваннях, але потрапила у битву чорних фартухів, де боролася за місце у проєкті.

Перше завдання розпочалося біля супермаркету з розподілу учасників на команди. Аліна потрапила в команду червоних. За умовами завдання, команди повинні були за годину закупити продукти, яких сім’ї з трьох осіб вистачило б на тиждень. Бюджет у кожної з двох команд складав тисячу гривень.

Потім кулінарам виділили півтори години на роботу. За цей час із закуплених продуктів вони мали створити готові страви та напівфабрикати для родини на тиждень. Чи впоралися із задачею кухарі, вирішували учасниці проєкту «Супермама». Вони інспектували заповнені холодильники та спробували те, що їм до вподоби.

Після дегустації страви команди червоних фартухів «супермами» похвалили і за смакові якості, і за швидкість приготування. Саме їх команда перемогла у цьому конкурсі.

У другому випробуванні учасників поділили на три команди. Кам’янчанка знову опинилася в команді червоних. Під час першого етапу завдання команди мали відгадати, які є помилки у запропонованих стравах. Чим більше помилок учасники правильно називали, тим більше балів отримували, за які потім могли купувати кошики з продуктами. 

Команда червоних фартухів змогла заробити лише один бал. Однак продуктовий набір, який вони могли придбати за цей бал, забрала команда синіх. Оскільки червоним не було з чого готувати свої страви, вони автоматично отримали чорні фартухи та не продовжили участь у цьому випробуванні.

У битві чорних фартухів цього разу змагалося шість кулінарів із дев’яти. Судді запропонували кухарям приготувати лише одну страву – лосося з тушкованими овочами. Справу ускладнили відсутністю кухонного приладдя. Замість нього кулінарам дали фольгу, пергамент, рукав для запікання, пакети та інструменти: скотч, плоскогубці, дріт. З них вони і мали зробити самостійно посуд.

На жаль, в Аліни Матвійчук в процесі приготування страви обгоріла риба, не було соусу, тож за рішенням членів журі, саме вона й покинула шоу «МастерШеф».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую