ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Плюс пів тисячі гектарів: навіщо Городку змінили межа міста

Суспільство 2549
Потреба встановлення меж Городка існувала вже тривалий час
Потреба встановлення меж Городка існувала вже тривалий час. Фото: 1ua.com.ua

Постанову про зміну меж міста ухвалила Верховна Рада.

У Городку змінили межі міста, збільшивши його територію майже на пів тисячі гектарів. Відповідну постанову парламент схвалив учора, 16 грудня, встановивши нові межі для 11 міст України, у тому числі й для Городка. Як зазначила сайту «Є» секретар міської ради Городоцької громади Олена Гріх, на це рішення чекали дуже довго.

«Потреба встановлення меж Городка існувала вже тривалий час. Фактично, мова йде про цілий мікрорайон «Стара Гребля». Це досить густозаселений район, там мешкає чимало містян. Однак, ці землі не було внесено до складу території міста, тож це створювало для мешканців чимало проблем: люди не могли для оформити документи на свої земельні ділянки, зареєструвати місце проживання... Наразі вони уже зможуть реалізувати своє законне право на влісність», - зазначає Олена Гріх.

Оскільки межі міста тривалий час не були встановлені та юридично закріплені, виникла необхідність упорядкування адміністративно-територіального устрою. Відтак, згідно з проектом, територію Городка збільшили на 474,61 гектара земель, у тому числі за рахунок 470,64 гектара земель, що перебувають у віданні Городоцької міської ради, і 3,97 гектара земель – Бедриковецької сільської ради. Тож після внесення змін, згідно з проєктом землеустрою, загальна площа території міста Городка становитиме 2132,11 гектара.

Читайте також: На Хмельниччині прокуратура намагається повернути пасовища державі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую