ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Межі Городка планують збільшити на майже півтисячі гектарів

Суспільство 1633
Межі міста Городок планують збільшити за рахунок мікрорайону Стара Гребля
Межі міста Городок планують збільшити за рахунок мікрорайону Стара Гребля. Фото: з архіву

Відповідний проєкт постанови зареєстрували на сайті Верховної Ради України.

Сьогодні, 3 березня, на сайті Ради були зареєстровано проєкт постанови №3142 про зміну і встановлення меж міста Городка Городоцького району Хмельницької області. Текст постанови поки що відсутній на сайті. Однак, за словами міського голови Городка Василя Підлісного, відповідні листи про зміну меж міста міська рада надсилала ще два роки тому.

«Ми ще два роки тому надсилали до Кабінету міністрів листи про зміну меж міста. Наші документи дійшли вже аж до Парламенту, але всі «включилися» у вибори і справа далі не пішла. Сподіваємося, що цього разу парламент таки затвердять», – каже Василь Підлісний.

Межі міста, за його словами, планують збільшити за рахунок мікрорайону Стара Гребля (на в’їзді у місто зі сторони Хмельницькогоавт.).

За словами міського голови, це дасть можливість не просто збільшити територію міста, але й дозволить провести нормативно-грошову оцінку землі і,в майбутньому, отримувати чималі надходження до бюджету громади.

«Окрім того, що ми зможемо провести нормативно-грошову оцінку, це ще й дасть можливість людям нарешті нормально оформити документи на свої земельні ділянки, якими вони користуються», – зазначив Василь Підлісний.

Згідно із проектом постанови, який був опублікований ще влітку 2019 року, межі міста збільшаться на 474,61 гектара.
В цілому територія міста Городок становитиме 2 132,11 гектара.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую