ye-logo.v1.2

19-річний хлопець дістав незначний поріз

Суспільство 1093 1

Підлітку надали медичну допомогу, однак він помер від зараження крові

19-річний мешканець Славути поїхав відпочивати до друзів у Рівне. Там хлопець отримав незначний поріз правого передпліччя. Рана була у формі галочки, кожне «крило» якої сягало не більше трьох сантиметрів у довжину. Юнак сказав, що порізався сам. Родичі твердять, що його штрикнули ножем. Однак нині подібні подробиці цікаві хіба що для правоохоронців. Адже на перших порах рана не становила жодної небезпеки.  
Першу медичну допомогу йому надали в одному з рівненських медичних закладів. Просто наглухо зашили рану, що категорично забороняється.
Рана почала гноїтися, рука пухнути.
1 вересня хлопцеві відкрили рану у Славутській районній лікарні. Однак це не допомогло. 3 вересня з проявами токсичного шоку його привезли до обласної лікарні. На той час запальний процес охопив всю руку. Численні розрізи ран не дали очікуваного результату. Прояви токсичного шоку наростали. Було прийняте рішення про ампутацію кінцівки, однак...  
Шостого вересня хлопець помер. Труп направлено на судово-медичну експертизу, котра і встановить причини смерті. Але майже не викликає сумнівів те, що у хлопця сталася гангрена, котра призвела до зараження крові. 

Коментарі:

читатель 12.10.2010 00:29

Бедный парень. И как несправедлива жизнь.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую