ye-logo.v1.2

Уряд знизив ціну на газ для населення: скільки доведеться платити з 1 лютого

Суспільство 7824
Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні розглянув питання зниження ціни на газ для населення
Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні розглянув питання зниження ціни на газ для населення. Фото: з архіву

Відповідне рішення уряд ухвалив 18 січня.

Сьогодні, 18 січня, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні розглянув питання зниження ціни на газ для населення. Як зазначив під час засідання прем'єр-міністр Денис Шмигаль, уряд прийняв рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для населення на рівні 6 гривень 99 копійок за кубометр газу блакитного палива.

«Така ціна буде діяти на час до завершення опалювального сезону або до завершення карантину, - зазначив прем’єр. – Вище цієї ціни постачальники газу не зможуть її піднімати».

Він також додав, що субсидійна підтримка продовжиться в повному обсязі. За словами Дениса Шмигаля, в Україні субсидію отримують 3 мільйони домогосподарств.

В Уряді зазначили, що ті громадяни, які наразі мають річні контракти нижче за 6,99 гривні за кубометр газу залишаться з цінами, зазначеними в контрактах.

Прем’єр також додав, що питання тарифу на розподіл газу, тобто його транспортування, також буде врегульовано і тариф не буде вищим, ніж 1,79 гривні за метр кубічний. Це рішення очікують від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вже найближчим часом.

Нагадаємо, з 1 січня вартість природного газу для мешканців Хмельниччини підняли майже до 10-гривень. Також змінився тариф на послуги розподілу природного газу для населення. Відповідне рішення затверджене постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 грудня 2020 року. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую