ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ціна на газ у січні: як зросла вартість для мешканців Хмельниччини

Суспільство 10194
Ціна блакитного палива для мешканців області змінилася
Ціна блакитного палива для мешканців області змінилася. Фото: автора

Окрім вартості блакитного палива, окремо потрібно платити ще за його доставку.

Постачальники газу для населення «Хмельницькгаз Збут» та ДП «Шепетівкагаз» оприлюднили січневі ціни на газ. Отож, за оприлюдненою інформацією ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів – клієнтів, які користуються послугами цього товариства, ціна за блакитне паливо становитиме 9,91 гривні за 1 кубічний метр. А це на 1,04 гривні більше, ніж переднього місяця.

Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ДП «Шепетівкагаз», ціна за спожитий газ у січні зросте, порівняно з груднем, на одну гривню і становитиме 9,59 гривні за метр кубічний.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з першого липня становить 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць. Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПрАТ «Шепетівкагаз», доставка природнього газу з першого липня 2020 року складає 0,684 гривні за 1 кубічний метр газу. Вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта і залежить від використаного ним обсягу газу в минулому «газовому» році. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася і має сплачуватися окремо.

Читайте також: АТ «Хмельницькгаз» оштрафували за зловживання монопольним становищем

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую