ye-logo.v1.2

Цуценя виявилося вовком: знайда з Чернігова житиме на Хмельниччині

Суспільство 1514
Зоологи припускають, скоріше за все,  хтось завів собі домашнього улюбленця, а потім його загубив або викинув
Зоологи припускають, скоріше за все, хтось завів собі домашнього улюбленця, а потім його загубив або викинув. Фото: Суспільне Чернігів

Хижак поселиться в реабілітаційному центрі і матиме умови, схожі до природних.

У Чернігові подружжя прихистило цуценя, яке виявилося вовком. Як повідомляє Суспільне Чернігів, три місяці тому місцева мешканка знайшла його схудлого біля школи і покликала з собою, щоб нагодувати. Він – пішов і лишився в неї жити. А згодом з’ясувалося, що це не собака, а вовк.

«Бані – таке прізвисько подружжя Макеєнків обрало для свого знайди. Раніше вони не заводили собак, це перший пес в родині. Згодом виявилося, що це і не пес, вони прихистили вовка, - йдеться у сюжеті. - Він боявся людей, зовсім не гавкав, високо стрибав, а звичний раціон собаки – каша з м’ясом – йому не підходив».
Спочатку подружжя це пояснювало психологічною травмою. Що Бані – вовк, зрозуміли ближче до зими, коли він зміцнів та став пухнастішим. Тоді ж почали консультуватися з зоологами.

«Зараз вовченя з’їдає щонайменше два кілограми сирого м’яса на день: курятини або яловичини. Найулюбленіша розвага – борсатися у купі перегною. Перед Новим роком Бані посадили на ціпок, щоб не нашкодив собі та іншим, або ж не втік», - пише Суспільне.

Найкращий вихід для Бані, який вже не зможе жити на волі – це реабілітаційний центр, де тварина матиме умови, наближені до природних. В одному з них – «Парку хижаків Арден» на Хмельниччині – погодилися його прийняти. Гроші, потрібні на транспортування Бані, а це три тисячі гривень, волонтери зібрали за день. Тепер Бані очікує переїзд.

Нагадаємо, раніше до реабілітаційного центру для диких тварин під Сатановом перевезли чотирьох ведмедів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую