ye-logo.v1.2

На Кам’янецькій у Хмельницькому збудують нову заїзну кишеню

Суспільство 3345
Вартість нової кишені складає понад два мільйони гривень
Вартість нової кишені складає понад два мільйони гривень. Фото: ілюстративне з архіву

Рух транспорту розвантажать навпроти обласної філармонії.

У центрі Хмельницького цього року планують облаштувати нову заїзну кишеню для громадського транспорту. З’явиться вона на зупинці «Філармонія» у напрямку руху з центру міста.

«У нас в місті дороги не дуже широкі, а транспорту стає все більше. Час від часу виявляються критичні місця, де треба забрати зі смуги руху громадський траспорт. Одна з таких точок – вулиця Кам’янецька, зупинка «Філармонія». Це пов’язано з тим, що одразу за світлофором величезна зупинка, де багато транспорту зупиняється. Потім громадський транспорт починає рух і виїжджає на ще одну смугу. Таким чином практично повністю заблоковується дві смуги, що сприяє створенню затору на перехресті вулиць Гагаріна-Камянецька», - розповідає заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Василь Новачок.

Проєкт на облаштування кишені був підготовлений ще у 2019 році. Торік із зупинки демонтували кіоски. Кошти на реалізацію проєкту знайшли у 2021 році. Його вартість складає понад два мільйони гривень.

«Об’єкт дороговартісний. Це пов'язано з тим, що тут складний рельєф. Треба будувати підпірну стінку зі сторони будинків. Також є інженерні мережі, які частково треба виносити за межі самої кишені. Кишеня будуватиметься згідно з нормами: бетонна армована плита і три шари асфальтно-бетонного покриття», - коментує Василь Новачок.

Як зазначають в Департаменті інфраструктури, цього року більше заїзних кишень в місті будувати не будуть. Хоча додають: додатковими з’їздами для громадського транспорту необхідно облаштувати практично весь центр міста. Заїзні кишені необхідні на зупинці навпроти СІЗО, зупинці «Філармонія» у напрямку руху в центр міста та на зупинці «Юність».

Читайте також: Хмельницький хоче позичити гроші для завершення добудови школи на Озерній.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую