ye-logo.v1.2

На прийом до центру зайнятості можна записатись онлайн

Суспільство 597
Шукачі роботи можуть записатись на прийом онлайн
Шукачі роботи можуть записатись на прийом онлайн. Фото: pixabay.com

Запис здійснюється на сайті установи.

У службі зайнятості діє сервіс для осіб, що шукають роботу та безробітних – «Електронна черга». Як повідомляють у пресслужбі обласного центру зайнятості, такий електронний сервіс спрощує комунікацію між шукачами роботи та службою зайнятості, що особливо актуально у період пандемії COVID-19.

«За допомогою електронної черги можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на відвідування до будь-якого центру зайнятості на первинний прийом для реєстрації у центрі зайнятості чи філії Хмельницького обласного центру зайнятості; для отримання консультацій з питань сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості тощо», - йдеться у повідомленні.

Щоб записатися на прийом до фахівця служби зайнятості необхідно зайти на головну сторінку сайту служби зайнятості www.dcz.gov.ua та клікнути на віконце «Електронна черга». Далі обрати підрубрику «Запис на відвідування». Заповнити обов’язкові поля та вказати мету відвідування, обрати центр зайнятості, бажану дату та час відвідування.

Записавшись електронним, не потрібно отримувати талон на відвідування, чекаючи у черзі, а треба безпосередньо звернутися до робочого місця фахівця центру зайнятості на  зареєстрований особистий час та мати при собі необхідні документи.

Читайте також: Десять правил від служби зайнятості для пошуку роботи

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую