ye-logo.v1.2

Апеляційний суд скасував штраф, накладений на водія хмельницького тролейбуса

Суспільство 2465
Водій тролейбуса переконував суд, що зняв маску, бо пив воду
Водій тролейбуса переконував суд, що зняв маску, бо пив воду. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Раніше його оштрафували за порушення карантину, але чоловік переконував, що таке рішення є незаконним.

Днями Хмельницький апеляційний суд частково задовольнив скаргу місцевого жителя, який працює водієм тролейбуса в комунальному підприємстві «Електротранс». Чоловік був переконаний, що на нього незаконно наклали штраф, бо правил карантину він не порушував. Про це свідчить постанова, винесена 9 лютого.

За її текстом, працівники поліції склали адмінпротокол на водія тролейбуса, який їхав за маршрутом №12, 28 листопада минулого року. Причиною стало керування чоловіком громадським транспортом без вдягненої захисної маски або респіратора.

А 15 січня цього року Хмельницький міськрайонний суд визнав цього водія винним у порушенні правил карантину й постановив накласти на нього 17 тисяч гривень штрафу. Проте чоловік не погодився з цим і подав скаргу до Хмельницького апеляційного суду.

«Він вважав, що постанова суду є незаконною та необґрунтованою. Зазначав, що свою провину в порушенні правил карантину не визнає, адже він зняв маску, щоб випити води», — зазначено у постанові апеляційного суду від 9 лютого.

Перевіривши матеріали справи про адміністративне правопорушення та заслухавши чоловіка, Хмельницький апеляційний суд постановив частково задовольнити його скаргу. А саме: скасувати постанову Хмельницького міськрайонного суду від 15 січня щодо притягнення водія до адміністративної відповідальності. Проте справу орган правосуддя не закрив, а повернув її матеріали управлінню патрульної поліції. Причиною стало те, що суд першої інстанції не повністю з’ясував усі обставини ситуації.

«Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною та оскарженню не підлягає», — зазначено у постанові.

Читайте також: Зсув ґрунту в Хмельницькому: кримінальне провадження закрито

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую