ye-logo.v1.2

Дівчина з Кам’янця-Подільського бере участь у новому сезоні «Холостяка»

Суспільство 13777
28-річна Юлія з Кам
28-річна Юлія з Кам'янця-Подільського взяла участь у проєкті "Холостяк 11". Фото: скрін з відео

Кам’янчанка змагатиметься за серце холостяка у реаліті-шоу.

Вчора, 5 березня, в ефірі каналу СТБ стартував новий сезон реаліті-шоу «Холостяк». Цього разу головним героєм сезону став 31-річний бізнесмен Михайло Заливако. Чоловік є засновником логістичної компанії та захоплюється спортом.

Одинадцятий сезон романтичного проєкту традиційно стартував із вечірки, під час якої майже три десятки ефектних дівчат намагалися привернути увагу холостяка. Серед тих, хто вирішив позмагатися за серце холостяка, - 28-річна кам’янчанка Юлія.

У сюжеті перед зустріччю із холостяком дівчина заявила, що є людиною інтуїції на 100%. Тому і на проєкт прийшла лише завдяки їй. «Я просто знала, що мала бути тут. Впевнена, що це моє місце. Я впевнена, що холостяк вибере мене, бо він прийшов за мною», - сказала Юлія.

З’явившись перед Михайлом Заливаком у срібному вбранні, дівчина справила на нього яскраве враження. Він назвав її «класною» та відзначив її гарну українську вимову.

Вже незабаром холостяк покликав Юлію разом із ще двома учасницями поспілкуватися окремо від усіх. Однак розмова із Юлією не вдалася через суперечку двох інших дівчат. Кам’янчанка повернулася на вечірку засмученою, тому Михайлові довелося пояснити Юлії, що він просто не хотів, щоб вона стала свідком конфлікту між іншими учасницями.

У своїй анкеті на проєкті Юлія вказала, що працює керівницею відділу офіс-менеджменту в IT-компанії. Її сім’я – це мама та брат – інтерн (лікар-травматолог). Вона закінчила Чернівецький національний університет імені Федьковича за спеціальністю «Туризм». Хобі Юлії: астрологія, читання вголос, поезія, фотографія та естетика їжі. Із незвичайних вчинків кам’янчанка згадала такий: крутнула глобус – випала Італія, і через два тижні переїхала в Мілан на постійне місце проживання. Там вона прожила п’ять років. Юлія хоче відкрити свій ресторан і побудувати міцну сім’ю з коханим чоловіком.

Поспілкуватися з Михайлом під час вечірки Юлії так і не вдалося.

Михайло Заливако вирішив змінити умови проєкту. Тож у першому випуску нового сезону шоу «Холостяк» жодна із дівчат не покинула шоу. Він зазначив, що перше враження може бути помилковим, тому хоче поспілкуватися з кожною дівчиною окремо. Через це всі учасниці пройшли далі.

Оскільки в одному будинку реаліті може бути не більше 15 учасниць, холостяк вирішив, що цього разу на проєкті буде два будники. До речі, про існування іншого будинку учасниці шоу не здогадуються.

Читайте також: Хмельницький кухар продовжує змагатись у проєкті «Мастер-шеф. Професіонали».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую