ye-logo.v1.2

За перебування без документів Волочиський суд оштрафував кількох чоловіків

Суспільство 1596
Чотирьом жителям Волочиська перебування без документів коштувало по 17 тисяч гривень штрафу
Чотирьом жителям Волочиська перебування без документів коштувало по 17 тисяч гривень штрафу. Фото: ілюстративне автора

На думку, органу правосуддя своїми діями вони порушили правила карантину.

Впродовж останніх тижнів Волочиський районний суд наклав на кількох місцевих жителів по 17 тисяч гривень штрафу. Причиною стало порушення ними правил карантину. А саме: перебування у громадських місцях без документів, які посвідчують їх особу. Це підтверджують чотири постанови, нещодавно опубліковані в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Одна з останніх подібних постанов датована 3 березням. Згідно з нею, 17 тисяч гривень Волочиський районний суд наклав на безробітного місцевого жителя. Таким чином була визнана його вина у вчиненні правопорушення, передбаченого статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

На чоловіка за цією статтею правоохоронці склали протокол 11 грудня минулого року. Саме тоді чоловік перебував у Волочиську на території залізничного вокзалу без документів, які посвідчують його особу. А також — на ньому були відсутні вдягнені захисна маска або респіратор.

Іншого місцевого жителя за подібне правопорушення оштрафували 2 березня. Згідно з цією постановою, чоловік ввечері 26 січня перебував без документів у Волочиську на вилиці Слави. За це йому присудили 17 тисяч гривень штрафу.

Ще раніше, 24 лютого, за цією ж статтею була винесена постанова щодо чоловіка, який працює контролером в одному з місцевих товариств в з обмеженою відповідальністю. Цей громадянин 26 січня у громадському місці перебував без документів. За це йому призначили 17 тисяч гривень штрафу.

До відносно недавніх подібних постанов Волочиського районного суду можна зарахувати датовану 18 лютого. Нею було накладено 17 тисяч гривень штрафу на місцевого безробітного. Він у Волочиську 1 лютого без документів перебував на вулиці Незалежності.

Крім штрафів, чоловіки також мають сплатити по 454 гривні судового збору.

До речі, ці постанови об’єднує ще один факт — усі обвинувачені не з’явилися до суду, хоч і були попередженні про засідання.

Читайте також: Можливе посилення карантину: чи погоджуються люди (Результати опитування)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую