ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському можуть розірвати договір із підрядником, який ремонтує стадіон

Суспільство 714
Стадіон у Кам'янці ремонтують уже не перший рік
Стадіон у Кам'янці ремонтують уже не перший рік. Фото: khmel.gp.gov.ua

Позов перебуває на розгляді суду.

Хмельницька обласна прокуратура у судовому порядку вимагає розірвати договір з підрядником, який мав провести капітальний ремонт стадіону у Кам’янці-Подільському. Як повідомляють у пресслужбі прокуратури, вартість робіт – 11 мільйонів гривень.

«Проведення капітального ремонту міського стадіону імені Г. А. Тонкочеєва заплановано в рамках президентської програми «Велике будівництво». На підставі рішення тендерного комітету департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради у червні минулого року із переможцем відкритих торгів укладено договір про проведення робіт вартістю понад 11 мільйонів гривень. На виконання умов правочину замовником товариству відразу сплачено аванс у розмірі майже 3,4 мільйона гривень», - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі кажуть, що підрядник зобов’язався виконувати роботи, визначені проєктно-кошторисною документацією та звітувати про використання коштів. Разом з тим, станом на січень 2021 року, він цього не зробив, підтвердив виконання робіт вартістю лише 96 тисяч гривень, а невикористану частину авансу до міської ради не повернув.

«Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, Хмельницька обласна прокуратура у судовому порядку вимагає розірвати договір про закупівлю та стягнути з товариства невикористану суму авансового платежу на суму майже 3,3 мільйона гривень», -  додають у прокуратурі.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Читайте також: Стадіон у Кам’янці-Подільському – реконструкцією займуться кияни

До теми: Очисні споруди, лікарні, стадіон і не тільки: які проєкти з Хмельниччини підтримали в Мінрегіоні

  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую