ye-logo.v1.2

Дев'ять кандидатів: хто претендує на посаду директора Національного парку «Подільські товтри»

Суспільство 2928
Трьох кандидатів не допустили до участі в конкурсі
Трьох кандидатів не допустили до участі в конкурсі. Фото: promin.cv.ua

Засідання комісії з відбору кандидатів відбулося минулого тижня.

У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України відбулося засідання постійно діючої комісії для проведення конкурсного відбору на посади керівників природно-заповідного фонду, повідомляють у відомстві.

На посаду директора національного природного парку «Подільські товтри», за даними комісії, претендувало дев’ять кандидатів. Після розкриття пакетів документів, трьох кандидатів не допустили до участі у конкурсі через невідповідність освіти, стажу роботи, або переліку необхідних документів.

До участі у конкурсному відборі на посаду директора НПП «Подільські товтри» допущено шість осіб. Серед них нинішній керівник національного парку Олександр Оцишен та його заступниця Валентина Стельмах.

На посаду директора претендують також двоє представників департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької  обласної державної адміністрації — начальник одного з управлінь Руслан Якубаш, який раніше обіймав посаду головного еколога НПП «Подільські товтри» та Ірина Прокопець. У конкурсі на посаду директора парку бере участь також екс-голова Слобідсько-Кульчиєвецької територіальної громади Руслан Нестеров та керівник лісокомунального сільськогосподарського підприємства «Красилівліс» Олег Янюк.

Конкурсний відбір керівника НПП «Подільські Товтри» відбудеться у Міндовкіллі пізніше, коли відомство отримає відповіді Національної поліції України на запит про надання інформації щодо відсутності (наявності) судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності учасників.  

До теми: Президент звільнив голову Хмельницької райдержадміністрації

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую