ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Реанімація працює на повну потужність — яка ситуація у Хмельницькому із захворюваністю і лікуванням хворих на COVID-19

Суспільство 5512
Хмельницька міська лікарня завантажена на 75 відсотків.
Хмельницька міська лікарня завантажена на 75 відсотків.. Фото: Володимира Гординського

Зростання захворюваності спостерігається останнім часом по всій країні і Хмельницький не виключення.

Як повідомив під час брифінгу заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш, зростання захворюваності у Хмельницькому значне, в середньому це дві сотні нових хворих за добу.

«Якщо протягом минулого тижня було 528 випадків, то цього тижня 1103 випадки. Динаміка дуже негативна. Значно зростає і кількість важких хворих, які потрапляють до лікарень і смертельних випадків. Минулого тижня було 11 смертельних випадків, а цього тижня вже 21. Зростає кількість захворювань серед медиків. Минулого тижня було 4, а цього вже 21», — каже Роман Примуш.

Особливість цієї хвилі захворюваності — це значна кількість захворюваності дітей. Роман Примуш наводить цифру — 58 випадків захворювань дітей цього тижня проти 38, які мали раніше, а восени таких випадків були одиниці.

Зростає, відповідно і кількість захворюваності серед педагогічних працівників. У Хмельницькій громаді станом на сьогодні, 19 березня, 37 навчальних закладів, в яких класи знаходяться на ізоляції. Маємо 64 учні, в яких підтверджено захворювання, 59 вчителів у школах і 35 — у дитячих садочках. 

«Уся ця ситуація відображається на завантаженості медичних закладів. Протягом двох тижнів спостерігаємо бульше 80 відсотків завантаженості наших лікарень. Із 320 місць, які ми маємо зараз розгорнуті, завантажені 86 відсотків. Найбільше завантажена інфекційна лікарня. Хмельницька міська лікарня завантажена на 75 відсотків. Тому ми додатково долучаємо Хмельницьку районну лікарню, яка один день в тиждень приймає хворих», — пояснює заступник міського голови.

Роман Примуш запевнив, що при потребі, місто розгортатиме у Хмельницькій міській лікарні ще близько 150 ліжкомісць. Також був розгорнутий, але не задіяний обласний госпіталь ветеранів війни, який при необхідності, також буде включений у чергу по госпіталізації хворих із COVID-19. В цілому, він зазначив, що ситуація непроста, але контрольована.

«Зараз ми проходимо один із найважчих періодів по захворюваності за весь час. В жовтні у нас не було такої великої кількості складних хворих. У нас реанімації вже три тижні працюють на повній потужності», — зазначив Роман Примуш.

Нагадаємо, у Хмельницькому посилюють карантин.

До теми: Коронавірус на Хмельниччині: за добу виявили 855 нових хворих і понад три сотні одужали

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую