ye-logo.v1.2

У Хмельницькому посилюють карантин: які обмеження діятимуть з понеділка

Суспільство 13065
З понеділка, 22 березня в Хмельницькому запроваджують додаткові карантинні обмеження через поширення коронавірусної інфекції в місті
З понеділка, 22 березня в Хмельницькому запроваджують додаткові карантинні обмеження через поширення коронавірусної інфекції в місті. Фото: з архіву

Низку рішень прийняли на комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З понеділка, 22 березня в Хмельницькому запроваджують додаткові карантинні обмеження через поширення коронавірусної інфекції в місті. Про це сьогодні, 19 березня, під час брифінгу повідомив заступник міського голови Роман Примуш.

«Вчора, 18 березня, в місті відбулося засідання з ТЕБ та НС, на якому прийняли низку рішень щодо введення додаткових обмежень з найближчого понеділка, - зазначив Роман Примуш. - Якщо говорити в цілому про ситуацію, то поки що за показниками територія міста не потрапляє до «червоної зони». Перевищено лише один з них – показник кількості госпіталізованих. Але маємо досить непросту ситуацію, крім Covid-19, також з грипом та ГРВІ, які вже сягли 89 відсотків до епідпорогу. Цей показник тісно пов’язаних із захворюваністю в навчальних закладах. Тому сподіваємося, з початком канікул, які розпочинаються 22 березня, він дещо стабілізується. Утім, щоб не допустити погіршення епідеміологічної ситуації в цілому, було вирішено ввести додаткові обмежувальні заходи».

Відтак, за словами Романа Примуша, з понеділка в Хмельницькій територіальній громаді діятимуть такі додаткові обмеження:

* На дистанційну роботу переходять усі педагогоги шкіл. «Це понад 4 тисячі педагогічних працівників, які комунікують між собою, - зазначив він. - Наразі 37 класів вже перебувають на самоізоляції, 59 вчителів хворіють на Covid-19».

* Технічні працівники шкіл, які обслуговують заклади, працюватимуть за графіками, щоб мінімізувати контакти.

* Призупиняється робота позашкільних закладів, гуртків.

* Обмежуються всі масові заходи – розважальні, культурні, спортивні, робота закладів культури, крім кінотеатрів та музеїв.

* Буде обмежений прийом громадян усіма органами місцевого самоврядування та структурними підрозділами виконавчої влади. Надаватимуться лише невідкладні послуги.

* Всім закладам вищої освіти рекомендують перейти на дистанційну форму навчання.

* Дошкільні заклади, заклади харчування, ринки працюватимуть в звичному режимі з дотриманням карантинних вимог.

За словами Романа Примуша, обмеження діятимуть до кінця карантину, який наразі Урядом запроваджений до 30 квітня. Утім їх будуть переглядати. І залежно від ситуації або посилюватимуть, або послаблюватимуть.

Чи повернуться діти після канікул за парти?

Чи повернуться після канікул діти за шкільні парти або ж навчатимуться дистанційно - залежатиму від ситуації із захворюваністю.

«Ми будемо спостерігати, яка динаміка буде за тиждень, - каже Роман Примуш. - Не виключено, якщо ситуація не покращиться, то з канікул школи перейдуть на дистанційну форму навчання. Все залежатиму від ситуації із захворюваністю».

Читайте також: У Хмельницький міській лікарні збільшили кількість ліжок для хворих із COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую