ye-logo.v1.2

На майбутніх водіїв з квітня чекають оновлені екзаменаційні білети з ПДР

Суспільство 1917
У квітні на водіїв чекають оновлені білети з ПДР
У квітні на водіїв чекають оновлені білети з ПДР. Фото: hsc.gov.ua

Складатимуть теоретичний іспит за оновленими білетами з 6 квітня.

Упродовж останніх чотирьох місяців викладачі профільних навчальних закладів та всі охочі надавали свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. Як повідомляють у Головному сервісному центрі МВС, за цей час надійшла загалом 91 ініціатива. 

«Врахувавши отримані пропозиції та зміни в законодавстві, ГСЦ МВС актуалізував екзаменаційні білети для складання іспиту з теоретичної підготовки та перепідготовки водіїв. З 6 квітня майбутні водії вже складатимуть теоретичні іспити у сервісних центрах МВС за оновленими екзаменаційними білетами. Усі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений у нас на сайті»,  - йдеться у повідомленні.

У сервісному центрі додають, що такий механізм - це дієва підтримка для кожного, хто бажає підготуватися до складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС. Адже оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля. Усі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті.

Читайте також: Де у Хмельницькому почнуть вимірювати швидкість приладом «TruCAM»

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую