ye-logo.v1.2

Де у Хмельницькому почнуть вимірювати швидкість приладом «TruCAM»

Суспільство 14308
На Хмельниччині збільшилась кількість локацій, де міряють швидкість
На Хмельниччині збільшилась кількість локацій, де міряють швидкість. Фото: з архіву

Вимір здійснюватимуть на двох вулицях.

Від сьогодні, 22 березня,  патрульні з приладом «TruCAM» працюватимуть ще на 60 нових ділянках автодоріг України. Як повідомляють у Патрульній поліції України, усього на дорогах працюватиме 117 приладів «TruCAM», а вимірювання здійснюватиметься на 309 ділянках.

У Хмельницькій області до сьогодні вимірювання здійснювали на східному під’їзд до міста Хмельницького (між 0 та 4 кілометрами автодороги М12-03), на автодорозі М12 «Стрий-Знам’янка» між 191 та 332 кілометрами (від кордону Тернопільської до Вінницької області) та на автодорозі Н03 «Житомир-Чернівці» між 188 та 300 кілометрами (від міста Хмельницького до кордону з Чернівецькою областю).  В обласному центрі патрульні із «TruCAM» міряють швидкість на вулиці Західно-Окружній. Від сьогодні фіксуватимуть порушників і на вулиці Кам'янецькій.

«Додалась ще одна локація для виміру у місті Хмельницькому. Це вулиця Кам'янецька. Однак вимірювати будуть не по всій вулиці, а в найбільш аварійних її ділянках, де нема є світлофорів, а автомобіль можуть собі дозволити перевищення швидкості. Такою є, наприклад, локація біля цегельного заводу. У центральній частині міста на Кам'янецькій немає потреби у виміру швидкості, адже там великий потік автотранспорту і розігнати авто не має можливості», - розповідає інспектор роти №4 Управління патрульної поліції Хмельницької області Марія Брилко.

За її словами, кількість самих спецпристроїв «TruCAM» не збільшилась - їх є в наявності управління три. Залежно від потреби їх будуть використовувати на інших ділянках доріг області.

Марія Брилко додає, що вимір здійснюють патрульні лише у денну пору і коли немає опадів на вулиці – дощу чи снігу.

Читайте також: Чи насправді патрульним заборонили тримати в руках радар TruCAM

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую