ye-logo.v1.2

У Хмельницькому оштрафували водія тролейбуса за перевезення пасажирів понад норму

Суспільство 4097
Водія тролейбуса оштрафували
Водія тролейбуса оштрафували. Фото: ілюстративне з архіву

Чоловік має сплатити 17 тисяч гривень штрафу.

Наприкінці листопада минулого року на міському автобусному маршруті «Раково-Депо» інспектори патрульної поліції зупинили водія ХКП «Електротранс». Як повідомляють у Хмельницькому міськрайонному суді, водій перевозив більше пасажирів, аніж місць для сидіння. 

«Коли ж один із інспекторів відвів його в бік, щоб скласти протокол за порушення правил щодо карантину людей, водій вирішив вмить залагодити ситуацію і дістав для нього зі своєї сумки 500 гривень. Однак одразу отримав відкоша та ще й попередження про кримінальну відповідальність за пропозицію надання неправомірної вигоди. Все ще не реагуючи на відмову працівника патрульної поліції, водій різко наблизився до відчинених дверей службового автомобіля та кинув 500-гривневу купюру на водійське сидіння», - зазначають у суді.

Тож перед судом водій маршрутки постав тепер ще й за звинуваченням у вчиненні злочину,  передбаченого частиною 1 статті 369 КК України (за надання неправомірної вигоди службовій особі).

Ну а поки Хмельницький міськрайонний суд призначив водію покарання у виді штрафу в розмірі 1 000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 17 000 гривень.

Читайте також: Хмельничанка уникнула штрафу за порушення карантину через недопрацювання поліції

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую