ye-logo.v1.2

Хмельничанка уникнула штрафу за порушення карантину через недопрацювання поліції

Суспільство 1154
На власницю місцевого пабу склали адмінпротокол за порушення карантину вихідного дня
На власницю місцевого пабу склали адмінпротокол за порушення карантину вихідного дня. Фото: ілюстративне pixabay.com

Як наслідок, завершився термін розгляду справи.

Нещодавно Хмельницький міськрайонний суд повторно розглянув можливість притягнення до адміністративної відповідальності власницю одного з місцевих пабів. Жінку звинуватили у порушенні правил карантину. Однак через недоліки у складеному на неї протоколі суд був змушений закрити справу. Про це свідчить постанова від 11 березня.

За її текстом, можливе правопорушення працівники поліції зафіксували у Хмельницькому ще торік — у неділю 22 листопада. Саме тоді діяв так званий карантин вихідного дня. Правоохоронці виявили, що у цей час продовжував приймати відвідувачів один з місцевих пабів на вулиці Івана Франка.

Через це на власницю закладу громадського харчування поліцейські склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Спершу цей протокол Хмельницький міськрайонний суд розглянув 4 грудня. У ньому орган правосуддя знайшов суттєві недоліки, які унеможливлюють об'єктивний розгляд справи. Тому її матеріали повернули правоохоронцям на доопрацювання.

Повторне засідання щодо порушення карантину власницею пабу пройшло 11 березня. Суд встановив, що правоохоронці не виправили ці недоліки. Крім того, вже завершився тримісячний термін для накладення стягнення за вчинення адміністративного порушення.

Таким чином Хмельницький міськрайонний суд постановив закрити провадження щодо притягнення місцевої підприємиці до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже на неї можна подати апеляцію впродовж десяти днів з дати її винесення.

Читайте також: Розстріли під хмельницьким СБУ: нові прокурори та зникле відео

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую