ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В Україні почали видавати нові посвідчення водія: тепер вказують групу крові та згоду на донорство

Суспільство 5881
В МВС зазначили, що інновація поступово торкнеться усіх регіонів країни
В МВС зазначили, що інновація поступово торкнеться усіх регіонів країни. Фото: ілюстративне sop.com.ua

Найближчим часом нові формуляри посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу почнуть видавати в усіх регіонах.

В Україні почали видавати нові бланки посвідчення водія, в яких вказують групу крові та згоду на донорство. Про це зазначають в Головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ. Першим оновлений бланк водійського посвідчення під час обміну документу отримав автомобіліст з Київської області.

В МВС зазначили, що інновація поступово торкнеться й інших регіонів: територіальні центри одразу перейдуть на нові бланки після закінчення старих зразків, які наразі подекуди ще є в сервісних центрах МВС. Відтак найближчим часом нові формуляри посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу почнуть видавати в усіх регіонах.

«Ще раз про новий зразок. Він повністю адаптований до міжнародних вимог: тримовнии? (украі?нською, англіи?ською, частина – французькою мовами), чиннии? на територіі? всієі? Європи та в багатьох краі?нах світу, - зазначають в Головному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ. - Відтепер на посвідченні - група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на посмертне донорство. Уся інформація вноситиметься до посвідчення водія лише за письмовою згодою власника».

Додають, що на пластиковій картці свідоцтва про реєстрацію міститиметься безконтактний електронний чіп. Це у майбутньому дозволить поліції та прикордонникам зчитувати усю інформацію про авто.

Читайте також: На Хмельниччині чоловік намагався викупити у поліцейського водійське посвідчення, вилучене за нетверезе водіння

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую