ye-logo.v1.2

Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію автомобіля: що змінилося

Суспільство 2880
Три мови на водійських правах - одна зі змін, які внесуть на бланк
Три мови на водійських правах - одна зі змін, які внесуть на бланк

Нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог.

Група крові, згода на донорство і третя мова. Від учора все все це буде вказано на новому бланку посвідчення водія. Такі зміни прийняв Кабінет Міністрів України 16 вересня, повідомляє пресслужба Сервісного центру у Хмельницькій області.

«Цією постановою ми привели документи у відповідність до європейських вимог. Новиий зразок також на пластиковій карточці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу. Відтепер на посвідченні - група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на донорство», - сказав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

При цьому, інформація про надання згоди або незгоди на посмертне донорство, групу крові (резус-фактор) до посвідчення водія вноситься лише за письмовою згодою особи.

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу - документ, який повністю відповідає міжнародним вимогам. Він передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам «Євро-2» - «Євро-6» або іншому рівню.

Постановою передбачено, що національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую