ye-logo.v1.2

Понад дві сотні маршруток та автобусів у Хмельницькому обладнають валідаторами

Суспільство 9330
У маршрутках встановлять валідатори
У маршрутках встановлять валідатори. Фото: з архіву

Коли планують завершити встановлення, не повідомляють.

У хмельницьких тролейбусах уже декілька місяців повноцінно працюють валідатори. Приклавши електронну квиток до цього спецпристрою автоматично списуються кошти за проїзд у транспорті. Найближчим часом встановлять валідатори у всі маршрутках та автобусах.

«Загалом у місті перевезення здійснюють 240 транспортних засобів, як малогабаритних, так і великогабаритних. Усі матимуть валідатор. Наразі маємо зустрітися із представниками компанії «Герц», яка буде їх встановлювати та обслуговувати. Після цього знатимемо всі часові рамки їх появи. Встановлення пристроїв ніяк не впливатиме на вартість проїзду, однак різниця в тарифі за наявності електронного квитка і без нього буде обов’язково», - розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, валідатори у маршрутках та автобусах будуть дещо іншими на вигляд, ніж в тролейбусі – менші й знаходитимуться безпосередньо біля водія. Вже сам кермувальник розміщуватиме пристрій так, як йому буде зручно.

«Компанія «Герц», яка перемогла в конкурсі, взяла зобов'язання встановити валідатори за свій кошт. Місто фінансувати того не буде. Ця річ достатньо дорога. Перевізники самостійно підписують договори із компанією і тоді їм надають валідатори. Далі перевізники для «Герц» сплачуватимуть кошти за обслуговування терміналу. Якою буде ця сума, поки не готовий говорити», - додав Микола Васильович.

Читайте також: У Хмельницькому переглянуть вартість проїзду в громадському транспорті

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую