ye-logo.v1.2

У Хмельницькому вимагають скасувати нові тарифи на проїзд в громадському транспорті

Суспільство 3103
У петиції просять накласти заборону на підняття цін до моменту  належної організації громадського транспорту
У петиції просять накласти заборону на підняття цін до моменту належної організації громадського транспорту. Фото: ілюстративне з архіву

Таке звернення зареєстрували на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

У Хмельницькому зареєстрували петицію, у якій вимагають скасувати рішення про підняття вартості проїзду в громадському транспорті. Її зареєстрував хмельничанин Андрій Бліндер 28 травня у Єдиній системі електронних петицій. Станом на сьогодні, 1 червня, петицію підтримали уже понад 400 громадян з 500 необхідних.

«Вимагаємо скасувати рішення виконавчого комітету про підняття цін на громадський транспорт. Причини такої вимоги - це жахлива організація роботи громадського транспорту», - йдеться у петиції.

Зокрема, автор деталізує, що саме не влаштовує в організації роботи транспорту та просить накласти заборону на підняття цін до моменту належної організації громадського транспорту.

«Це недотримання графіку (годинами можемо чекати на тролейбус), відсутність інформування хмельничан, про відсутність транспорту на маршруті, буває, жодного тролейбуса, або 2 підряд, щодо маршруток, то взагалі жах, графіку адекватного немає, кожного дня маршрутки їздять по-різному, або взагалі їх немає», - пише автор.

Додамо, що до кінця збору голосів залишилося 86 днів. Якщо петиція набере необхідну кількість, її направлять на розгляд виконавчого комітету Хмельницької міської ради, де й буде прийняте остаточне рішення у справі.

Нагадаємо, від сьогодні, 1 червня, у Хмельницькому подорожчав проїзд у громадському транспорті: в тролейбусах при готівковому розрахунку - поїздка вартує 6 гривень за поїздку (раніше було 3 гривні 50 копійок); в тролейбусах для власників електронних квитків - 5 гривень за поїздку (було 3 гривні 50 копійок); в автобусах при готівковому розрахунку - 8 гривень за поїздку (до цього було 5 гривень, а після 20-ї години - 6 гривень).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую