ye-logo.v1.2

Лісапетний батальйон і Наталя Фаліон кличуть на ярмарок зайвих речей. Віддячать концертом

Суспільство 6833
«Не дивіться, що П
«Не дивіться, що П'ятничани далеко, - каже пані Наталя. - Чому б не проїхатися до нашого мальовничого села у вихідний за гарним настроєм». Фото: з архіву

Для всіх, хто приїде ярмаркувати, обіцяють безкоштовний концерт.

Лідерка гурту Лісапетний батальйон Наталя Фаліон запрошує усіх на благодійний ярмарок до села П’ятничани, що на Чемеровеччині. Кличуть долучитися усіх, хто має речі, якими не користується і має бажає віддати їх на добру справу, або ж хоче щось придбати за символічну суму. Усі зібрані кошти підуть на встановлення дитячого майданчика у селі.

«У кожного з нас знайдеться багато речей, якими ми не користуємося і не знаємо, куди подіти, - розповідає Наталя Фаліон. – Перекладаємо їх з однієї полиці на іншу: і викинути шкода, і не користуємося ними. Я зібрала дві валізи таких речей, одягу, який навіть жодного разу не одягала. Із задоволенням їх продам за символічну ціну, щоб зібрати кошти на добру справу: ми хочемо зробити в селі гарний дитячий майданчик».

Іграшки, література, посуд – на ярмарок Лісапетний батальйон приймає усе. Ярмаркуватимуть на стадіоні села П’ятничани, що біля сільського клубу, 17 липня з 14-ї години. Наприкінці цього дійства Лісапетний батальйон влаштує усім, хто приїде на ярмарок, концерт.

«Не дивіться, що П’ятничани далеко, - каже пані Наталя. - Чому б не проїхатися до нашого мальовничого села у вихідний за гарним настроєм. І речей позбудетеся, і отримаєте насолоду. А головне, допоможете зробити добру справу».

Читайте також: «Хочу зробити бандуру сучасною»: Марина Круть – про переїзд, Євробачення та «нафталіновий» репертуар

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую