ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Новий продуктовий ринок у Хмельницькому: що про нього відомо

Суспільство 26520
Територія ринку займає 12 тисяч квадратних метрів
Територія ринку займає 12 тисяч квадратних метрів

Регіональний ринок будується у мікрорайоні Озерна і вже весною наступного року запрацює на повну потужність.

Два роки тому, як тільки розпочалося будівництво багатофункціонального комплексу URBAN STREET, навколо нього відразу почалися ширитися різноманітні чутки. Говорили, що це буде черговий торговельно-розважальний комплекс, яких вже чимало в місті, згодом одні говорили, що це буде великий гуртовий ринок, інші — що лише роздрібний. Ще хтось переконував, що декларують бутіки і ринок, а насправді забудують багатоповерхівками… То що ж насправді будується на 12 гектарах у мікрорайоні Озерна?

Про сам проєкт URBAN STREET детальніше читайте тут: У Хмельницькому забудовують дванадцять гектарів - що там буде. На одному із напрямків — новому продуктовому ринку URBAN BAZAR — зупинимося детальніше. Отож:

— Новий продуктовий ринок розрахований на підприємців і покупців як міста Хмельницького та області, так і сусідніх регіонів.

— Його територія має площу 12 тисяч квадратних метрів.

— На ринку буде 270 торгових площ і орендувати можна від 11 до 120 квадратних метрів.

— Ціна одного квадратного метра прийнятна для підприємців — від 200 гривень.

— Торгівля на ринку буде як гуртова, так і роздрібна.

— Територія ринку поділена на товарні групи для зручності клієнтів, а підприємці зможуть торгувати у спеціально облаштованих торгових місцях, або ж з автомобілів. А в сезон домашньої городини, для господарів із власною продукцією, буде працювати так званий літній ринок.

— На території ринку будуть стоянки окремо для власників торгових площ і окремо для клієнтів, щоб місця для покупців завжди були у наявності. Загалом на території заплановано тисяча паркомісць.

— Система відеоспостереження, комфортна температура у будь-яку пору року завдяки спеціальним технологіям і новітнім будматеріалам, зенітне вікно у даху і зелені насадження всередині ринку — це лише короткий перелік дрібних, але дуже важливих для комфорту речей, які будуть на території URBAN BAZAR.

Територія ринку буде комфортною як для покупців, так і для підприємців

Як розповідають представники ринку, одна із головних його відмінностей, крім вищеперерахованого те, що торгові площі будуть оформлені за сучасним дизайном, а вся територія ринку буде максимально зручною як для підприємців, так і для покупців. На ринку буде представлений широкий асортимент товарів: фрукти та овочі, молочка, бакалія, свіже м’ясо, ковбаси та м'ясні вироби, риба і морепродукти. Тут ретельно слідкуватимуть за дотриманням санітарних норм, тому гарантують відсутність характерних для ринків запахів.

І поки будівельники закінчують головні інженерні роботи, підприємці вже бронюють місця на URBAN BAZAR. Зазначимо також, що для гуртових покупців ринок працюватиме практично цілодобово. Для покупців на роздрібному ринку двері будуть відчинені щодня, до 20 години.

І поки будівельники закінчують головні інженерні роботи, підприємці вже бронюють місця на URBAN BAZAR

Якщо зацікавилися ринком, запрошуємо вас в офіс на вулиці Січових Стрільців, 6 (графік роботи: з понеділка по п’ятницю 9:00-19:00). Домовитися про зустріч можна за номером: 067 370 33 22.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую