ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами У Хмельницькому забудовують дванадцять гектарів - що там буде

Суспільство 18347
У Хмельницькому будують сучасний багатофункціональний комплекс нового формату не лише для Хмельницького, але й для усієї Західної України
У Хмельницькому будують сучасний багатофункціональний комплекс нового формату не лише для Хмельницького, але й для усієї Західної України

Будівництво ведеться уже другий рік.

У мікрорайоні Озерна, за даними Хмельницької міської ради, проживає до сотні тисяч людей! І паралельно із будівництвом багатоповерхівок, створюється інфраструктура для всіх жителів мікрорайону: минулого року побудували дорогу по вулиці Січових Стрільців, відкрили новий дитячий садочок, розпочали роботи зі зведення навчально виховного комплексу. А незабаром тут з’явиться ще й сучасний багатофункціональний комплекс абсолютного нового формату не лише для Хмельницького, але й для усієї Західної України — URBAN STREET. Він розташований на території дванадцяти гектарів і сформований він із шести різних напрямків. 

Перший із них - бутікова вулиця BOUTIQUE street — вже працює у тестовому режимі, а восени цього року відкриється офіційно. Частина магазинів вже працюють, ще частина власників приміщень активно проводять ремонтні та оздоблювальні роботи. І вже найближчим часом тут запрацюють такі відомі у Хмельницькому заклади, як “Цукерня”, “Detroit”, “Mozzarella”, “Pasha Kebab”, “Крендель” та інші. 

Найпопулярніші у Хмельницькому заклади вже незабаром відкриються на URBAN STREET

Окрім магазинів та закладів харчування на URBAN STREET є чимало майстрів б'юті індустрії. 

Для хмельничан ця вулиця на URBAN STREET вже стала улюбленим місцем, де вони створюють стильні фотографії для інстаграму, а найвідоміші фотографи проводять весільні та персональні фотосесії для своїх клієнтів. 

І поки бутікова вулиця готується до відкриття, будівельники працюють над зведенням критого продуктового ринку URBAN BAZAR. Це чи не головна локація зараз для підприємців, які активно розвивають свій бізнес. Бо поки будівельники будують, власники торгових точок з інших ринків міста активно бронюють собі найкращі місця на URBAN BAZAR.

 

Територію ринку займає 12 тисяч квадратних метрів і повноцінно запрацює він вже навесні наступного року

За словами представниці проєкту Яни Хайтової, територія ринку займає 12 тисяч квадратних метрів і повноцінно запрацює він вже навесні наступного року. 

“URBAN BAZAR буде іншим, аніж ті ринки, до яких ми звикли. Він забезпечує потреби не лише Хмельницького, чи області, але й усього Західного регіону. Тут буде одночасно і гуртова, і роздрібна торгівля. А на початку, коли ми тільки запрацюємо, на частині території підприємці зможуть продавати свою продукцію відразу з автомобілів”, — зазначила Яна Хайтова.

Ринок налічуватиме 270 торгових приміщень різного розміру, від 11 квадратних метрів. На території ринку діятимуть 1000 паркомісць і система відеоспостереження, а асортимент продукції будуть забезпечувати виробники як місцевого, так і всеукраїнського і міжнародного рівня.

Ще чотири напрямки — Mood Food, Public space та Building Hub — будуватимуться наступними, після ринку. Вони стануть унікальним місцем для ведення бізнесу, ділових зустрічей і обідів з партнерами чи друзями, а також відпочинку на різний смак, від прогулянок до масштабних фестивалів і вечірок.

Підприємці, для яких важливий розвиток бізнесу, встигніть забронювати своє місце на URBAN STREET та URBAN BAZAR. Запрошуємо вас в офіс на вулиці Січових Стрільців, 6 (графік роботи: з понеділка по п’ятницю 9:00-19:00). Домовитися про зустріч можна за номером: 067 370 33 22

Коментарі:

Boban Moldovanesku 14.07.2021 10:45

"У мікрорайоні Озерна, за даними Хмельницької міської ради, проживає до сотні тисяч людей!" і ОДНА ШКОЛА!!! Населення м.Кам'янець-Подільський теж біля 100 тисяч людей, але там 18!!!! шкіл. Може міська рада нарешті зрозуміє що потрібно бубувати?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую