ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Експерти озвучили рейтинг одних з найпопулярніших духових шаф на середину 2021 року

Суспільство 834
На вибір користувачеві пропонуються 11 режимів приготування, включаючи гриль, конвекцію та унікальну програму ExtraSteam
На вибір користувачеві пропонуються 11 режимів приготування, включаючи гриль, конвекцію та унікальну програму ExtraSteam. Фото: novadoba.com.ua

На порталі E-Katalog зібрана інформація про характеристики та ціни більш ніж 2 000 духових шаф, представлених в інтернет-магазинах України.

Аналіз активності інтернет-користувачів показує, що великим попитом на ринку духовок користуються моделі брендів Bosch (20% вподобань), Gorenje (17%) та Electrolux (12%), а компанії Whirlpool (6%), Samsung (6%) і Siemens ( 5%) виступають у ролі головних переслідувачів. А які ж моделі очолюють червневий рейтинг популярності?

Gorenje BS 737 EX

Духова шафа з корпусом із нержавіючої сталі, дверцятами із двох шарів загартованого скла та сенсорною панеллю управління, доповненою зручними утопленими перемикачами. Модель має об’єм 71 л, потужність 3,3 кВт, вона здатна підтримувати температуру в діапазоні від 50 °С до 275 °С. На вибір користувачеві пропонуються 11 режимів приготування, включаючи гриль, конвекцію та унікальну програму ExtraSteam, що забезпечує запікання з подачею пару. Ідеально гладкі стінки камери з емальованим покриттям SilverMatte і функція парового очищення AquaClean забезпечують зручний догляд.

За даними E-Katalog (https://ek.ua/), замовити духову шафу Gorenje BS 737 EX в інтернеті можна за ціною від 6 400 до 9 000 грн, в залежності від магазину.

Bosch HBG 635BB1

Професійна духовка німецького виробництва, здатна підтримувати широкий діапазон температур: від 30 °С до 300 °С. Модель отримала унікальну технологію нагріву 4D: гаряче повітря подається на деко з різних сторін, забезпечуючи рівномірний розподіл температур. Стильна сенсорна панель з текстовим TFT-дисплеєм ControlRing та анімацією забезпечує зручне та інтуїтивне управління. Керамічне покриття EcoClean Direct перешкоджає накопиченню жиру на стінках духовки, а система каталітичного очищення дозволяє за кілька хвилин впоратися навіть зі старими забрудненнями.

Ціна в інтернет-магазинах — від 15 200 до 27 500 грн.

Gorenje BO 758 A31 BG

Просунута 71-літрова духовка з тришаровими дверцятами та великим сенсорним дисплеєм, що забезпечує повний контроль над усіма параметрами приготування. Має 15 режимів, серед яких виділимо гриль з конвекцією, підтримку тепла страв та авторозморожування. Окрім цього, користувач може зберігати власні програми. Духовка обладнана дворівневими телескопічними направляючими, що забезпечують плавне висування жарівні, та комплектується термощупом — спеціальним приладом, що дозволяє вимірювати температуру всередині продуктів, щоб оцінити ступінь їхньої готовності.

Ціна в інтернет-магазинах — від 10 200 до 16 400 грн.

Whirlpool W7 OM4 4S1 P BL

Потужна (3,65 кВт) духова шафа з просторою 73-літрової камерою, тришаровими дверцятами, сенсорним управлінням та функцією багаторівневого приготування. Пропонує 5 режимів нагріву та понад 30 програм автоприготування, а також можливість збереження власних налаштувань. Вбудований термостат забезпечує точну підтримку цільової температури.

Ціна в інтернет-магазинах — від 11 200 до 16 600 грн.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую