ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Красилівчанка потрапила до відомого кулінарного телешоу

Суспільство 12522
Під час кастингу красилівчанка змогла підкорити смаки та серця суддів своєю стравою
Під час кастингу красилівчанка змогла підкорити смаки та серця суддів своєю стравою. Фото: з фейсбук-сторінки Тетяни Ільїної

Кулінарка змагається у телепроєкті «МастерШеф».

В одинадцятому сезоні кулінарного проєкту «МастерШеф», який нещодавно вийшов на каналі «СТБ», за перемогу та звання кращого кухаря-аматора змагатиметься мешканка Красилова Тетяна Ільїна. Під час кастингу, який показали у першому випуску сезону, красилівчанка змогла підкорити смаки та серця суддів своєю стравою та пройти далі.

Уже в наступній передачі вона змагатиметься разом з іншими учасниками, які прийшли на кастинг кулінарного шоу, за місце у двадцятці кращих.

Тетяна Ільїна про себе розповіла, що вона працює музичним керівником в дитячому садочку. А ще веде власну кулінарну сторінку в Instagram та створює свої музичні рецепти. Під час презентації своєї страви перед суддями «МастерШефа» Тетяна навіть заспівала власну пісню про олів’є.

Коли суддя проєкту Володимир Ярославський запитав Тетяну, чому вона прийшла на «МастерШеф», дівчина відповіла, що хоче змін.

«Я працюю в садочку, зарплати невеликі, - каже Тетяна. - Можливо «МастерШеф» допоможе в житті щось змінити, дасть поштовх займатися улюбленою справою».

А суддям Тетяна презентувала грецький суп «Авголемоно» та подала до нього сирні грісіні (традиційні італійські хлібні палички).

Ектору Хуменесу Браво дуже сподобалася Тетянина презентація страви. Він назвав її вишуканою та витонченою, де все на своєму місці. Щодо смаків – Ектор тримав інтригу до останнього.

А от Ользі Мартиновській у Тетяниній справі особливо сподобалися грісіні. «Смачно, так як треба», - оцінила страву красилівчанки суддя проєкту.

В результаті Тетяна отримала три «так» та пройшла у наступний етап проєкту. Вже цієї суботи Тетяна Ільїна разом іншими кухарями-аматорами змагатимуться за можливість потрапити до двадцятки кулінарів, які продовжать участь в одинадцятому сезоні проєкту.

Нагадаємого, цієї весни у кулінарному шоу «Мастер-шеф. Професіонали» брав кухар одного із хмельницьких ресторанів – Леонід Малюга.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую