ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Укрзалізниця» відновлює потяг до Польщі, який курсує через Хмельницький

Суспільство 18809
Інтерсіті до Польщі курсуватиме з 10 жовтня
Інтерсіті до Польщі курсуватиме з 10 жовтня. Фото: з архіву

«Інтерсіті+» курсуватиме з 10 жовтня.

Швидкісний потяг 715П «Київ-Перемишль» відновлює своє сполучення із 10 жовтня. Про це повідомили в пресслужбі «Укразалізниці».

Цей «Інтерсіті+» зупиняється в Хмельницькому о 10.49 та вирушає до Польщі, куди прибуває в Перемишль о 15.06 за місцевим часом. У зворотньому напрямку він також курсуватиме з 10 жовтня. Час відправлення з Перемишля о 13.10 за місцевим часом, а прибуття в Хмельницький о 19.07 за київським часом.

Наразі вже стартував продаж квитків. Так, на 10 жовтня квиток першого класу (у потязі лише сидячі місця) коштує з Хмельницького 747,3 гривні, а другого – 528,23 гривні.

Нагадаємо, залізничне сполучення України з Польщею припинили 15 березня минулого року після запровадження заходів для запобігання розповсюдженню Covid-19.

Умови в’їзду в Польщу:
З 9 вересня від обов’язку перебування на карантині після перетину кордону Польщі звільнено громадян України, які:

- вакциновані від COVID-19 – за умови наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації вакциною, схваленою Європейським агентством лікарських засобів: Comirnaty / Pfizer / BioNTech, Spikevax / Moderna, Vaxzevria / AstraZeneca, Janssen / Johnson & Johnson

- є дітьми до 12 років, які подорожують під опікою дорослих, вакцинованих проти COVID-19

- перехворіли на COVID-19 не раніше ніж за 6 місяців до дня перетину кордону Республіки Польща. Такі особи повинні надати документ-підтвердження виданий польською або англійською мовами, включаючи цифровий сертифікат EU Digital COVID Certificate 

- є певними категоріями громадян визначених у §3 Положення Ради Міністрів Польщі – водії та члени екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, інспектори морської адміністрації, учні + супроводжуюча особа, студенти, слухачі, здобувачі післядипломної освіти, докторанти, дипломати, медики, працівники на сільськогосподарських підприємствах, спортсмени + тренери, лікарі, фізіотерапевти, судді, акредитовані журналісти, які в’їжджають до Польщі з метою участі у спортивних заходах, особи, які мають дозвіл на постійне проживання або карту довготермінового резидента країни-члена ЄС + членів їх сімей, які в’їжджають до Польщі з метою транзиту її територією)

 - детальні правила польською мовою тут

Читайте також: Укрзалізниця запустила приміський потяг з Шепетівки до Кам’янця-Подільського

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую