ye-logo.v1.2

Укрзалізниця запустила приміський потяг з Шепетівки до Кам’янця-Подільського

Суспільство 9227
Потяг Шепетівка-Кам
Потяг Шепетівка-Кам'янець-Подільський почав курсувати з 30 серпня. Фото: автора

Приміський поїзд буде ходити щоденно, крім суботи та неділі.

Сьогодні, 30 серпня, Укрзалізниця запустила перший потяг приміського сполучення з Шепетівки до Кам’янця-Подільського, з пересадкою у Хмельницькому. Рейковий автобус курсуватиме щодня, крім вихідних.

«Рейковий автобус розрахований на 222 посадкових місця, тому за нашими розрахунками ми зможемо перевезти весь пасажиропотік з станції Шепетівка до станції Кам’янець-Подільський. Також вагони оснащені всім необхідним, щоб пасажири подорожували швидко та безпечно», - повідомив голова «Південно-Західної Залізниці» Артем Миронович.

Поїзд №6371 Шепетівка - Хмельницький відправлятиметься із Шепетівки о 04:03 та прибуватиме на станцію Хмельницький о 08:00. Там пасажири зможуть пересісти на поїзд №6381 Хмельницький - Кам’янець-Подільський. Він відправляється із станції Хмельницький о 08:20 та прибуває до Кам’янця-Подільського о 11:34.

У зворотному напряму поїзд №6382 Кам’янець-Подільський - Хмельницький відправляється з Кам’янець-Подільського о 14:00 та прибуває на станцію Хмельницький о 17:10. Там пасажири зможуть пересісти на потяг №6372 Хмельницький - Шепетівка, який відправлятиметься з Хмельницького о 17:24 та прибуватиме до Шепетівки о 21:27.

Укрзалізниця запустила новий потяг з Шепетівки до Кам'янця-Подільського

Ось такий вигляд має салон рейкового автобусу з Шепетівки.

Читайте також: Афіша Хмельницького на тиждень: місто професій, футбол, гастролі оркестру

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую