ye-logo.v1.2

Хмельничанин на шоу «Холостячка»: вірш, романтичний вечір та чергова троянда

Суспільство 2944
Олег Плахотнюк плавав зі Златою Огнієвич на надувному човні по водоймі
Олег Плахотнюк плавав зі Златою Огнієвич на надувному човні по водоймі. Фото: скрін з відео телеканалу СТБ

Олег Плахотнюк продовжує участь у проєкті.

Триває другий сезон реаліті-шоу «Холостячка» на каналі СТБ. Серед учасників, які змагаються за серце головної героїні – артистки Злати Огнєвіч, є 41-річний хмельничанин Олег Плахотнюк. Вчора, 1 жовтня, в ефірі вийшов третій випуск проєкту. Тиждень був присвячений хобі, тож усі змагання та завдання були пов'язані з цією тематикою.

Минулого разу холостяк з Хмельницького опинився серед щасливчиків, яким вдалося побувати на індивідульному побаченні зі Златою. Під час зустрічі зі співачкою йому вдалося зблизитися з нею і на церемонії троянд він отримав бажану бутоньєрку. Цього разу чоловіку знову пощастило . Разом із ще одним учасником реаліті він вибров побачення, перемігши в одному із завдань.

Олег Плахотнюк, учасник реаліті Холостячка-2

Олег Плахотнюк, учасник реаліті Холостячка-2. Скрін з відео телеканалу СТБ.

Злата Огнєвіч запросила всіх чоловіків на зустріч в тренувальний зал для склелазів. Таким чином вона хотіла подивитися, як чоловіки взаємодіятимуть та як проявлять себе. Для виконання завдання їм довелося поділитися на пари. Поки один стархував – інший підіймався і збирав конверти з балами. Потім напарники мінялися місцями і повторювали все з початку. Яка пара збере найбільшу кількість балів – ті й мали бути переможцями.

Олег Плахотнюк обрав собі в напарники Вінченцо Дулепу. Одразу після початку змагань Злата відмітила дует із хмельничанином. Дівчина сказала, що Олег був найшвидшим і їй дуже сподобалася його наполегливість. Потім вона вирішила доєднатися до заняття, попросившись замінити одного з напарників у будь-якій парі. Вінченцо запропонував їй своє місце, тож Злата піднімалася на скеледромі, а хмельничанин її підстраховував. У результаті артистка допомогла тандему з балами і врешті вони стали переможцями.

Нагородою за перемогу стало побачення з холостячкою, яка запросила чоловіків на риболовлю. Ловили рибу вони утрьох. Хоча, як виявилося, хмельничанин не полюбляє подібне заняття. На зустріч із Златою Олег Плахотнюк прийшов з квітами та табличкою, де був нанесений текст пісні, під яку вони танцювали на минулому побаченні.
Під час індивідуального спілкування пара плавала на надувному човні по водоймі. Хмельничанин зачитав артистці вірш, який сам написав, а потім подарував їй браслет з перлинами.

Олег Плахотнюк відправився зі Златою Огнєвіч на риболовлю. Скрін з відео телеканалу СТБ

Олег Плахотнюк відправився зі Златою Огнєвіч на риболовлю. Скрін з відео телеканалу СТБ.

«Чим більше я пізнаю Олега, тим більше він мені подобається», - прокоментувала співачка.

Вона заявила, що це був дуже романтичний вечір, сповнений приємних моментів. До речі, Злата прийшла на побачення у капелюсі, який подарував їй під час знайомства хмельничанин.

Наступна частина побачення пройшла без Олега. Поки хмельничанин готував рибу, із співачкою спілкувався його конкурент. Коли ж усі троє опинилися разом, Злата вручила Вінченцо троянду. Дійство набияк засмутило чоловіка.

Водночас співачка продовжила свою думку: «Мені з тобою дуже затишно і твої вірші вразили мене в саме серце. Я не можу залишити тебе … без троянди», - звернулася вона до хмельничанина.

Олег Плахотнюк знову отримав від Злати Огнієвич троянду

Олег Плахотнюк знову отримав від Злати Огнієвич троянду. Скрін з відео телеканалу СТБ.

Таким чином Олег Плахотнюк здобув бутоньєрку під час побачення і залишився в проєкті. А цього тижня шоу покинули знову двоє учасників.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую