Гаряча тема:
- Війна
У Хмельницькому розпочався опалювальний сезон: чому подекуди досі немає тепла

Спеціалісти пояснюють, що є певні складнощі під час запуску теплопостачання.
Вчора, 12 жовтня, в Хмельницькому розпочався опалювальний сезон. Опалення поетапно вмикають в житлових будинках міста. Проте, подекуди у квартирах і досі все ще холодно, скаржаться мешканці міста. Чому батареї все ще можуть залишатися холодними та що робити, щоб у квартирі з'явилося тепло? Про це сайту «Є» розповіла заступниця директора «Хмельницьктеплокомуненерго» Світлана Остапюк.
За її словами, процес запуску теплопостачання у місті триватиме три дні.
«Ми щорічно оперативно вмикаємо опалення, але є така проблема як повітряні корки, які блокують нормальну циркуляцію тепла у батареях. Потрібен час на те, що розповітрити систему опалення. Ми відкрили постачання тепла, а зараз реагуємо на звернення мешканців», - зазначила Світлана Остапюк.
Світлана Григорівна, також розповідає, що найчастіше з цією проблемою стикаються мешканці верхніх поверхів. В таких квартирах передбачені спеціальні крани, які дозволяють людям самостійно випустити повітря з труб. Крім того, можна звернутись до виробничо-диспетчерської служби та викликати працівника, який оперативно виправить дефект.
Телефон виробничо-диспетчерської служби «Хмельницьктеплокомуненерго»:
Зі стаціонарних телефонів: 15-57; 700-623.
З мобільного: 067-313-05-71; 067-313-05-72.
Телефон аварійно-диспетчерської служби «Південно-Західні тепломережі»:
З мобільного: 067-383-55-79
Читайте також: У Старокостянтинові відмовилися подавати населенню гарячу воду
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: