ye-logo.v1.2

У Старокостянтинові відмовилися подавати населенню гарячу воду

Суспільство 2776
У Старокостянтинові споживачі, які користуються послугами місцевого комунального підприємства, залишаться без гарячого водопостачання
У Старокостянтинові споживачі, які користуються послугами місцевого комунального підприємства, залишаться без гарячого водопостачання. Фото: ілюстративне pixabay.com

Причина, зазначають на підприємстві, ліміт газу, закупленого за пільговою ціною.

У Старокостянтинові споживачі, які користуються послугами місцевого комунального підприємства «Тепловик», залишаться без гарячого водопостачання. Причина, зазначають на підприємстві, ліміт газу, закупленого за пільговою ціною.

«Згідно з договором з газопостачальною компанією Нафтогаз нашому підприємству на кожен місяць виділений ліміт природного газу за пільговою ціною 7,42 гривні за кубічний метр. Якщо подавати гаряче водопостачання – цього об’єму газу, наприклад, на жовтень, не вистачить. І додатковий газ підприємству, щоб надавати послуги для населення, вже будуть відпускати за ціною втричі вищою (станом на жовтень 2021 року це 24,9 гривні за кубометр газу)», - пояснюють комунальники.

Оскільки, зазначають, вартість надто дорогої гарячої води може викликати невдоволення споживачів, а в міському бюджеті не вистачає грошей її дофінансовувати, тож було прийняте гарячу воду в місті не подавати.

Читайте також: У Хмельницькому розпочинають опалювальний сезон: за яким тарифом платитимуть мешканці

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую