ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині знайшли загублену в лісі дитину

Суспільство 8433
поліцейські повернули втомленого, але щасливого Миколу мамі
поліцейські повернули втомленого, але щасливого Миколу мамі. Фото: Шепетівського районного управління поліції

Десятирічного хлопчика шукали майже 700 людей.

Сьогодні, 24 жовтня, у Шепетівському районі знайшли десятирічного Миколу Парфенюка. Хоча 300 людей впродовж ночі прочісували ліс, пошуки не увінчалися успіхом. Однак дитину з вікна власного будинку побачила жителька села Мальованка й зателефонувала на лінію «102». Про це розповіли представники Шепетівського районного управління поліції.

За їх інформацією, десятирічний Микола Парфенюк зник близько 18-ї години 23 жовтня в лісі поблизу села Конотоп Шепетівського району. Там він збирав з батьком ягоди. Але той з настанням темряви в якийсь момент втратили зоровий зв’язок зі сином. Спершу батько намагався самостійно знайти дитину. Зрозумівши, що йому не під силу це, він викликав правоохоронців.

Близько 700 людей обстежували лісові хащі, стежки та прилеглу до лісу територію. Пошуки тривали всю ніч, однак роботи ускладнював дощ та темна пора доби. Групи пошуковців розділились по всьому периметру лісу.

«Близько 7-ї години 24 жовтня біля свого помешкання незнайомого хлопчика помітила жителька села Мальованка. Жінка запросила знесилену дитину до себе, нагодувала та обігріла. З’ясувалось, що це той самий Миколка, якого шукали усю ніч. Тоді жінка викликала поліцію», — зазначили правоохоронці.

Вони додали, що хлопчик заблукав у лісі під час збору журавлини. Він розгубився, бо не зміг знайти батьків. Він вибрав стежину в лісі та йшов нею кілька годин, аж поки не натрапив на село.

«Микола дістався найближчої хати. На жаль, вона виявилась порожньою, тому він просто ліг посеред мерзлої трави та заснув. На ранок рушив далі на пошук допомоги. Дитині таки пощастило зустріти небайдужу жінку. Наразі поліцейські повернули втомленого, але щасливого Миколу мамі. Після огляду медиків він повертається додому», — зазначили у Шепетівському районному управлінні поліції.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую