ye-logo.v1.2

Хмельничани зможуть обрати громадські проєкти, які реалізовуватимуть в місті

Суспільство 1565
Взяти участь у голосуванні можуть громадяни, які досягли 16-річного віку
Взяти участь у голосуванні можуть громадяни, які досягли 16-річного віку. Фото: ілюстративне з архіву

Голосування розпочнеться за кілька днів.

У Хмельницькому в рамках конкурсу «Бюджету участі» реалізовуватимуть низку громадських ініціатив. Проєкти, які втілять у життя, обирають хмельничани, проголосувавши за найпріоритетніші на їх думку.

У 2022 році на це з міської казни передбачили 3 мільйони гривень. Як зазначають у пресслужбі міської ради, максимальна сума фінансування одного проєкту становить 150 тисяч гривень.

Попередньо на засіданні комісії конкусу визначили перелік громадських проєктів, які допустили до голосування. Загалом їх 65. Активісти пропонують облаштувати дитячі та спортивні майданчики, мистецькі простори, створити театралізовані екскурсії містом, закупити необхідне обладнання в лікарні та чимало іншого

Голосування розпочнеться 16 листопада і триватиме до 30 листопада. Кожен хмельничанин може обрати 5 кращих ініціатив.

«Голосування за проєкти здійснюватиметься тільки через електронну систему «Громадський бюджет», після авторизації мешканця населеного пункту Хмельницької міської територіальної громади за допомогою системи BankID, електронного підпису», - йдеться у повідомленні.

Голосувати зможуть громадяни України, які зареєстровані на території населених пунктів Хмельницької міської територіальної громади та яким на момент голосування виповнилось 16 років.

Ознайомитися з проєктами можна за посиланням.

Читайте також: Реставрація столітньої пам’ятки. Чи стане вежа в Дубовому туристичним об’єктом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую