ye-logo.v1.2

Спортивно-реабілітаційний центр у Красилові відкрили в рамках «Великого будівництва»

Суспільство 6920
Як запевняють в адміністрації центру, скористатися його послугами усі охочі зможуть уже з понеділка
Як запевняють в адміністрації центру, скористатися його послугами усі охочі зможуть уже з понеділка. Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

Загальна вартість будівництва склала 52 мільйони гривень.

Вчора, 13 листопада, у Красилові відбулося урочисте відкриття нового спортивно-реабілітаційного центру з басейнами. Його спорудження проходило у межах президентської програми «Велике будівництво». Про це розповіли у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації.

За її інформацією, створення спортивно-реабілітаційного центру коштувало 52 мільйони гривень. З них понад 30 мільйонів гривень було виділено з фонду регіонального розвитку, а понад 10 мільйонів припало на субсидію з держбюджету. Решта коштів зі скарбниці Красилівської громади. Будівництво тривало з 2017 року. Нині ж заклад відкрили під час робочого візиту на Хмельниччину міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

«У центрі діятиме великий басейн розміром 25 на 8 метрів і глибиною 2,2 метра. У ньому передбачено три доріжки для проведення спортивних занять. Також облаштовано малий басейн розміром 12 на 8 метрів і глибиною 1,1 метра. У ньому навчатимуть плавати, а також проводитимуть реабілітацію дітей з інвалідністю. Щоб тренеру та дитині було комфортно, басейн обладнали спеціальним підіймач», — зазначили у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації.

У великому басейні можна буде проводити змагання з плавання. Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

У великому басейні можна буде проводити змагання з плавання. Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

Також представники облдержадміністрації розповідають, що у центрі також облаштовані зали для групових занять із дзюдо та фітнесу. Для відвідувачів перебачили чотири роздягальні та душові. Є тут і тренерські кімнати. Також будівельники подбали про доступність приміщень для маломобільних груп населення, зокрема облаштували для них спеціальні санвузли.

У спортивно-реабілітаційному центрі також можна скористатися різноманітними тренажерами. Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

У спортивно-реабілітаційному центрі також можна скористатися різноманітними тренажерами. Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

«Як запевняють в адміністрації центру, скористатися його послугами усі охочі зможуть уже з понеділка», — додали в Хмельницькій ОДА.

Читайте також: У Хмельницькому спортивна школа отримає сучасний стадіон

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую