ye-logo.v1.2

Безпритульні пси у Славуті роздерли гусей: за них господині мають заплатити комунальники

Суспільство 2292
На дворі господині непрохані гості роздерли 30 гусей
На дворі господині непрохані гості роздерли 30 гусей. Фото: ілюстративне pixabay.com

Комунальне підприємство не забезпечило належний вилов і утримання безпритульних собак.

Понад 30 тисяч гривень Хмельницький апеляційний суд вирішив стягнути з комунального підприємства «Славута-Сервіс». Цими коштами воно має компенсувати місцевій жительці завдану матеріальну та моральну шкоду. Причиною стали безпритульні пси, які роздерли на її обійсті 30 гусей. Про це розповіли у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

За її інформацією, з позовом до суду звернулася жителька Славути. Жінка розповіла, що три безпритульні собаки пошкодили металеву сітку та проникли на територію, де вона тримає домашню птицю. Непрохані гості роздерли 30 гусей порід «Велика сіра» та «Лінда». Це побачив син господині, який вигнав псів з двору. Потім він упізнав їх з–поміж тих, які перебувають у притулку комунального підприємства «Славута-Сервіс».

Середня вартість однієї такої гуски сягає тисячі гривень. Тому жінка вимагала, щоб місцеві влада та комунальники сплатили їй 30 тисяч гривень матеріальної та 30 тисяч гривень матеріальної шкоди. На її думку, вони неналежно займалися виловом і тимчасовою ізоляцією безпритульних собак.

Славутський міськрайонний суд частково задовольнив позов жінки, стягнувши усю суму з міської ради. Її представники подали апеляцію. Як наслідок, Хмельницький апеляційний суд скасував це рішення. Однак вирішив стягнути з КП «Славута-Сервіс» на користь жінки 14 тисяч 451 гривню за завдану матеріальну шкоду та 10 тисяч гривень — за моральну.

«Саме внаслідок неправомірної бездіяльності КП «Славута-Сервіс» завдано майнову шкоду позивачці. Місцевий суд правильно визнав доведеним факт загибелі 30 гусей, загальна маса тушок яких складає понад 131 кілограм. Проте не врахував, що матеріали справи не містять достатньої інформації про їх породу та вартість. Виходячи зі загальної маси тушок загиблих гусей та їх ринкової вартості (110 гривень за кілограм) завдані матеріальні збитки позивачки становлять 14 тисяч 451 гривню і 80 копійок», — зазначили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду з посиланням на його постанову.

Читайте також: На кладовищі у Старокостянтинові ледь не зарізали чоловіка: нападнику присудили вісім років

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую