ye-logo.v1.2

Батькам майбутніх першокласників. Як зараховуватимуть у школи Хмельницького

Суспільство 3721
Традиційно діти до закладу зараховуватимуться відповідно до території обслуговування
Традиційно діти до закладу зараховуватимуться відповідно до території обслуговування. Фото: ілюстративне з архіву

Документи прийматимуть протягом трьох місяців.

У 2022 році порядок зарахування дітей у школи Хмельницької міської громади не змінився. Прийом заяв від батьків у навчальних закладах триватиме впродовж трьох місяців – з першого березня по 31 травня. Як розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директора міського департаменту освіти і науки Ольга Кшановська, як і в попередні роки, зараховуватимуть першокласників відповідно до території обслуговування. Ознайомитися, які адреси закріплені за кожною школою, можна на сайті департаменту.

«Заяви у школах приймають від усіх, але першочергово зараховують дітей відповідно до території обслуговування. Потім, 31 травня, дивляться чи є ще вільні місця. Якщо є, то з першого червня у тих школах можуть зарахувати й інших дітей», - говорить Ольга Вікторівна.

Батькам майбутніх першокласників потрібно принести в школу копію свідоцтва про народження дитини, мати документи, які засвідчують, що вони є матір’ю, батьком, чи опікуном дитини. Також потрібно подати документи про підтвердження місця проживання.

«Ті, хто мешкає не за офіційним місцем реєстрації проживання, повинні принести до навчального закладу будь-який документ, який підтверджує їхнє місце проживання у місті. Це може бути довідка ОСББ, договір про оренду, акт від сусідів, які засвідчують, що вони проживають на тій, чи іншій території», - додають в департаменті.

Для зарахування необхідна також медична довідка. Але, враховуючи карантинні обмеження, терміни їх подачі трішки продовжили. Зазвичай планові медогляди майбутніх першачків проходять наприкінці травня, тож довідки батьки можуть принести по завершенню вступної кампанії.

Читайте також: До дитсадків Хмельницького зараховуватимуть за новими правилами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую