ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

До дитсадків Хмельницького зараховуватимуть за новими правилами

Суспільство 4111
 За кожним дитячим садочком закріплено певну територію обслуговування
За кожним дитячим садочком закріплено певну територію обслуговування. Фото: ілюстративне з архіву

Відтепер враховують місце проживання сім’ї.

У 2022 році хмельницьких дітлахів у дитсадки зараховуватимуть, як і в школи, відповідно до місця проживання. Відтепер за кожним дитячим садком Хмельницької міської територіальної громади закріплено певну територію обслуговування. Як розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директорки міського департаменту освіти і науки Ольга Кшановська, за наявності вільних місць у дитсадку, туди можуть зараховувати й інших дітей. Однак пріоритетність – територія обслуговування.

«Коли батьки подають заяву в електронній черзі, то реєструють адресу проживання. Для них буде підказка – документ з переліком закладів і закріпленими територіями. Там автоматично підсвічуються вулиці, які належать до конкретного садочка, - говорить Ольга Вікторівна. - Якщо батьки подають документи в інший садочок, а не той, що біля них, спеціаліст департаменту відхилить їхню заявку. Тоді вони звертаються в департамент освіти, аргументуючи чому їм так зручніше. Далі це вирішується в індивідуальному порядку».

Як додає Ольга Кшановська, якщо заклад не може прийняти всіх діток, які входять в зону обслуговування, спеціалісти окремо будуть спілкуватися з батьками, щоб знайти найкращий варіант для сім’ї.

Діти, батьки яких раніше подавали заяви, залишаються в електронній черзі і ознайомлені з нововведеннями. Автоматичне виставлення допусків на зарахування дітей у дошкільні навчальні заклади на новий навчальний рік розпочнеться першого квітня. Наразі в електронній черзі Хмельницької громади перебуває 3367 дітей різного віку.

«Поки ми не можемо сказати, чи всіх зможемо прийняти, бо зараз триває навчальний процес і заклади укомплектовані. Ми будемо бачити цифру можливих зарахувань не раніше початку квітня, коли керівники знатимуть скільки дошкільнят йде до школи і хто переводиться. Але, як говорить практика, цих дітей ми зможемо забезпечити місцями», - каже очільниця департаменту.

Нагадаємо, у  садочках і школах Хмельницького зросла вартість харчування. Зростання спричинене подорожчанням продуктів, енергоносіїв і транспортування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую