ye-logo.v1.2

До дитсадків Хмельницького зараховуватимуть за новими правилами

Суспільство 3395
 За кожним дитячим садочком закріплено певну територію обслуговування
За кожним дитячим садочком закріплено певну територію обслуговування. Фото: ілюстративне з архіву

Відтепер враховують місце проживання сім’ї.

У 2022 році хмельницьких дітлахів у дитсадки зараховуватимуть, як і в школи, відповідно до місця проживання. Відтепер за кожним дитячим садком Хмельницької міської територіальної громади закріплено певну територію обслуговування. Як розповіла сайту «Є» виконувачка обов’язків директорки міського департаменту освіти і науки Ольга Кшановська, за наявності вільних місць у дитсадку, туди можуть зараховувати й інших дітей. Однак пріоритетність – територія обслуговування.

«Коли батьки подають заяву в електронній черзі, то реєструють адресу проживання. Для них буде підказка – документ з переліком закладів і закріпленими територіями. Там автоматично підсвічуються вулиці, які належать до конкретного садочка, - говорить Ольга Вікторівна. - Якщо батьки подають документи в інший садочок, а не той, що біля них, спеціаліст департаменту відхилить їхню заявку. Тоді вони звертаються в департамент освіти, аргументуючи чому їм так зручніше. Далі це вирішується в індивідуальному порядку».

Як додає Ольга Кшановська, якщо заклад не може прийняти всіх діток, які входять в зону обслуговування, спеціалісти окремо будуть спілкуватися з батьками, щоб знайти найкращий варіант для сім’ї.

Діти, батьки яких раніше подавали заяви, залишаються в електронній черзі і ознайомлені з нововведеннями. Автоматичне виставлення допусків на зарахування дітей у дошкільні навчальні заклади на новий навчальний рік розпочнеться першого квітня. Наразі в електронній черзі Хмельницької громади перебуває 3367 дітей різного віку.

«Поки ми не можемо сказати, чи всіх зможемо прийняти, бо зараз триває навчальний процес і заклади укомплектовані. Ми будемо бачити цифру можливих зарахувань не раніше початку квітня, коли керівники знатимуть скільки дошкільнят йде до школи і хто переводиться. Але, як говорить практика, цих дітей ми зможемо забезпечити місцями», - каже очільниця департаменту.

Нагадаємо, у  садочках і школах Хмельницького зросла вартість харчування. Зростання спричинене подорожчанням продуктів, енергоносіїв і транспортування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую