ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У школах Хмельницького завершують дистанційне навчання

Суспільство 7175
На дистанційному навчанні школярі Хмельницького перебувають з 31 січня
На дистанційному навчанні школярі Хмельницького перебувають з 31 січня. Фото: ілюстративне з архіву

Попри червону зону, школярі з понеділка повертаються за парти.

З наступного тижня у Хмельницькому відновлюють очне навчання у школах і позашкільних закладах. Школярі знову сядуть за свої парти вже у понеділок, 14 лютого. Як розповіли сайту «Є» у міському департаменті освіти і науки, таке рішення прийняли, оскільки за тиждень кількість хворих дітей зменшилася.

«Якщо тиждень тому в місті хворіли на ГРВІ та коронавірус близько 5600 учнів, то станом на сьогодні це 3432 дитини. Зокрема, на COVID-19 ми мали хворих близько шести сотень, нині – 484 дитини. Класи поки не будуть відправлятися на самоізоляцію. Діти, які почали хворіти на почату дистанційного тижня, будуть завершувати лікування, але класи відновлять навчання», - сказала виконувачка обов’язків директора департаменту Ольга Кшановська.

Додамо, відсьогодні Хмельниччина перебуває в червоній зоні карантину. Однак в урядовій постанові відсутня вимога переводити на дистанційне навчання дитсадки, 1-4 класи та учнів спеціальних закладів освіти. Щодо решти, то вони можуть працювати у звичному режимі, якщо в усіх працівників є «зелені» COVID-сертифікати, міжнародні свідоцтва про проходження повного курсу вакцинації, сертифікати про одужання або медичні висновки про наявність протипоказань до щеплень від коронавірусу.

Як повідомили в міському департаменті освіти і науки, усі працівники шкіл Хмельницького мають COVID-сертифікати або необхідні довідки і можуть працювати в очному форматі в червоній зоні карантину.

Читайте також: Як навчатимуться школярі Хмельниччини у червоній зоні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую