ye-logo.v1.2

Музейна експозиція військової форми XX століття в Кам'янці-Подільському

Суспільство 2707

Сам час перебування цієї виставки в музеї Старої фортеці ще не визначений, тому кожен охочий має змогу відвідати виставку і оглянути експонати.

Небачена раніше музейна експозиція відкрилась 12 липня в музеї Старої фортеці. В одному із залів музею на показ була виставлена приватна колекція військової форми XX століття. Колекція належить двом колекціонерам-ентузіастам офіцерам МВС (правда, уже на пенсії). Один з них із Києва (Д. Аносов) , а інший – Дніпропетровська (А. Скрипкін). Однак, як зауважили автори колекції – це лише половина всіх експонатів, а інші екземпляри будуть виставлені на показ дещо пізніше.

Щоб організувати таке дійство спільно працювали міська влада, керівництво музею та власники. І в кінцевому випадку, експозиція вийшла змістовною та захоплюючою. Виставка буде радувати не тільки українських відвідувачів, вона також демонструватиме іноземним туристам нашу історію, буде розбивати усталені міфи про радянське військо. Адже в переважній більшості тематичних західних фільмів радянський солдат зображується дещо неповноцінно.

На святі відкриття виставки були присутні власники (Д. Аносов та А. Скрипкін), представники керівництва музею (директор КП ДІМЗ Віктор Степанович Травінський, Ковальчук Анна Миколаївна завідувач художнього відділу музею, Дзюба Станіслава Михайлівна завідувач відділом КП ДІМЗ, та ін), представники міської влади (заступник міського голови Василь Олександрович Сукач, Чорнобиль Ольга Володимирівна керівник управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики міської ради та ін.) ветерани Великої Вітчизняної війни та інші гості. Дехто з вище названих виступив з приводу відкриття експозиції. Так Дмитро Аносов один з колекціонерів, власників та організаторів виставки, ознайомив присутніх з історією створення колекції та охарактеризував саму колекцію, вказавши на труднощі при її зібранні.

 “Щоб зібрати ту чи іншу форму, – ділиться Дмитро Аносов, – доводиться докласти чимало зусиль, бо ж навіть найменший значок повинен відповідати певній історичній епосі. Ось і доводиться інколи місяцями шукати необхідні екземпляри”. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую